PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 584
oceny
8,1 10 1 94584
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

dalej uwielbiam ten serial, pomimo wzlotów i upadków. od odcinka book of the Damned akcja zaczęła się rozkręcać. I bardzo się cieszę, że będzie 11 sezon a chciałabym nawet żeby był i 12 ;) nie wyobrażam sobie końca tego serialu i wiem, że będę bardzo za nim tęskniła jak się skończy. a wy jak uważacie?

ocenił(a) serial na 7
xD_aV_i_Dx

warto, przynajmniej pierwsze 3 sezony

ocenił(a) serial na 8
Mistrzu-1

Dziękuje za odpowiedź no, ale jak już się skusze, to myślę oglądnąć całą serię akurat na jesień jak znalazł no i zimę :)

olcia0205

na pewno obejrzę kolejny, 12 sezon. Nie pamiętam już, żeby którykolwiek serial tak mnie wciągnął....chociaż niektóre sezony (zwłaszcza te późniejsze) mają swoje wady i czasem wieje nudą i kiczem. Mimo wszystko uwielbiam śledzić perypetie dwóch braci i ich skomplikowane relacje z istotami nadprzyrodzonymi. :) Dużym plusem są zabawne dialogi, ciekawe postaci, zaskakujące zwroty akcji, dobra muzyka i oczywiście impala na bezkresnych drogach.

Jeśli miałabym oceniać to sezony od 1-5 oraz 9 najbardziej mi się spodobały. Szósty po nudnawym początku znacznie się rozkręcił i też przyjemnie go było oglądać. Siódmy, ósmy, dziesiąty i jedenasty - takie sobie, chociaż pojedyncze wątki były bardzo ciekawe (np. w 10 przemiana Deana wątek z piętnem Kaina ).

olcia0205

Dla mnie do 5 sezonu było ok. Jestem na początku 6 ale chyba wmówię sobie że 5 był ostatni i przestanę oglądać. Te kolejne zmartwychwstania są już nieco męczące, nie mam już żadnych emocji podczas oglądania, Sam zginie, coś mu zagraża? Ok, a niech sobie ginie i tak ktoś go ożywi, luzik. Nie wiem czy to się rozkręci w jakiś logiczny sposób czy nie...

ocenił(a) serial na 8
olcia0205

przez takich właśnie "zakochanych" w tym serialu będą to ciągnąć w nieskończoność i będzie się coraz większa żenada z tego robiła. Wszystko tylko po to żeby Sam & Dean mogli istnieć dla swoich fanek. Szczyt serialu przypadał na 5/6 sezon. Od tamtego czasu tak poziom i fabuła na mordę leci że się zastanawiam kiedy osiągnie dno. Bo zapewnę nadejdzie ono z sezonem finałowym ale na takowy dzięki "fandomowi" i oglądalności przyjdzie nam poczekać naprawdę długo. Reasumując - im więcej sezonów powstanie w tym głębszym syfie będzie brodziła ta prokucja. Już teraz jest za późno na "godziwy pochówek" - ciekawe co będzie później ?! XD

ocenił(a) serial na 7
mordarg

amen

ocenił(a) serial na 10
olcia0205

Jedyny chyba serial który po tylu sezonach wciąż jest na fali, będę z nim do końca. Supernatural forever :)

ocenił(a) serial na 10
olcia0205

Wiele świetnych rzeczy w życiu oglądałem ale do tego serialu mam poprostu słabość.

ocenił(a) serial na 9
olcia0205

Od wakacji robię sobie powolny rewatch starych sezonów, zaczynając od trzeciego. Teraz kończę siódmy. I cofam wszystko, co powiedziałam o SPN, w stylu: "Dalej kocham chłopaków, ale po piątym to już nie to samo", "Siódmy jest słaby" itp. Poszczególne wątki podobają mi się mniej lub bardziej w zależności od nastroju i tym podobnych rzeczy, ale oglądając serial po raz kolejny bawię się wciąż tak samo dobrze, a nawet lepiej niż wtedy, kiedy widziałam odcinki po raz pierwszy. Mam teraz czas, by wgłębić się w niuanse, wychwycić smaczki.
SPN robi się dla mnie niemal tak kultowy, jak Friends. Niech trwa <3

ocenił(a) serial na 9
olcia0205

Podchodzę właśnie do sezonu numer 12, jestem szczerze go bardzo ciekaw... Jak do tej pory serial bardzo mi pasuje, jedynie ciekawi mnie, co mają w planach na cały właśnie dwunasty sezon i oczywiście następny, który już potwierdzono... :) Mimo tego, z pewnością obejrzę go do samego końca.

ocenił(a) serial na 10
olcia0205

Myślę że wiele osób jak Ty czy Ja jest z tym serialem na dobre i złe oczywiście żadnym nawiązaniem do szpitala w Leśnej Górze he he poniżej jakiegoś pułapu serial nie schodzi i jak dla mnie mogą iść tak długo jak moda na sukces.

ocenił(a) serial na 10
olcia0205

Wciąż kocham, reszta seriali może dla mnie nie istnieć.

ocenił(a) serial na 10
olcia0205

Serial niesamowity :) Wszyscy się dziwią że za dużo sezonów. Dla mnie to i tak za mało. Polecam go każdemu. Dodawali bardzo dużo nowych postaci/bohaterów i to było nie samowite. Teraz tylko czekam na nowe odcinki. Mówią, że 13 to ostatni oby nie ! Pozdrawiam !

olcia0205

ja zacząłem oglądać 1 sezon i na razie nie wiem nad czym się wszyscy zachwycają patrząc na ilość episodów i sezonów jeżeli ten serial jest tak samo powtarzalny to ooo!!!! matko
jedyne co mogę powiedzieć to że tak wysoką ocenę zawdzięczamy napalonym nastolatką

ocenił(a) serial na 7
miked1981

@miked1981 "Napalonym nastolatką" ale mnie ubawiłeś :) Fakt jest dość powtarzalny, ale taka rola tych facetów: znaleźć anomalię, zbadać ją, zlikwidować.

ocenił(a) serial na 9
miked1981

Cóż, oglądając pierwszy a nawet również drugi sezon również zadawałam sobie to pytanie. Na szczęście tak od 3 sezonu wszystko zaczyna się pięknie rozkręcać a im dalej tym lepiej

ocenił(a) serial na 10
Alexana

potwierdzam,serial pięknie się rozkręca i z zwykłego polowania na potwory staje się genialny.Cholera ,przecież były w nim takie momenty,że człowiek myślał "a w zasadzie skąd wiadomo że tak nie jest" :)

olcia0205

CW ogłosił, że 15 sezon będzie ostatnim także...

ocenił(a) serial na 10
olcia0205

Nie tylko Ty jesteś zakochana

ocenił(a) serial na 10
olcia0205

Jestem na 14 sezonie, zostało mnie 1,5 sezonu. Nie wiem jak będzie wyglądało moje życie gdy obejrzę serial do końca :/

ocenił(a) serial na 10
olcia0205

Nie tylko Ty, nigdy z żadnym innym serialem nie byłem tak zżyty jak Supernatrual

ocenił(a) serial na 10
olcia0205

Ten serial mocno wpłynął na moje życie. Pamiętam jak stałem w wypożyczalni płyt dvd, miałem wtedy 14 czy 15 lat, i kompletnie nie miałem pomysłu co obejrzeć, wtedy zobaczyłem, że gość bierze drugą płytę do wypożyczenia (było tam 4 płyty 1 sezonu po kilka w pudelku i można było wziąć jedną, bo kosztowało to 5 zł dziennie więc kilku na raz nikt nie brał), tak spojrzał na mnie i powiedział: "świetny serial, zobacz a nie pożałujesz". Już od pierwszego odcinka zacząłem się utożsamiać z bohaterami, mam 4 lata młodszego brata(którego też w serial wciągnąłem), a nasze perypetie rodzinne w pewien sposób podobnie się potoczyły. Ja jestem awanturnikiem i nie lubiłem szkoły, za to brat wiecznie z "kijem w d*pie" i średnią 5,5 ale obaj(tak mi się wydaje) mamy w miarę czytelny i niezły kompas moralny. Z czasem tylko czekaliśmy na nowe odcinki, a w oczekiwaniu na kolejny sezon powtarzaliśmy poprzednie. Mimo że serial jest miejscami nielogiczny i trochę kiczowaty to mnie naprawdę zagarnął i pewnie jeszcze w życiu kilka razy go obejrzę. Nawet jeśli niektóre odcinki znam na pamięć to nadal ich seans nie jest dla mnie zmarnowanym czasem;), jak w weekend nie wiem co ze sobą zrobić to oglądam wszystkie odcinki z Gabrielem - są genialne.;)
Wiem że nic to nie wnosi do tematu ale potrzebowałem się wywnętrzyć.^^ Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
olcia0205

Skończyłam serial ma sezonie 10 i to nie jest sezon dokończony. Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 8
Silvana1986

Są dostępne zarówno na HBO Max jak i Amazon Prime ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones