PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 568
ocen
8,1 10 1 94568
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Jak oceniacie jej udział w tym odcinku? Wyglądała przepięknie, zagrała też całkiem zacnie, fajnie zobaczyć polską twarz w ukochanym Supernatural :)

multiple

Myślę, że bardzo dobrze sobie poradziła, w sumie fajną rolę miała.
Lekkiego szoku doznałam, jak ją zobaczyłam na ekranie, bo nie wiedziałam wcześniej, że tam wystąpi ;)

ocenił(a) serial na 10
multiple

tak patrze patrze i myślę czy to Rosati?? :D

ocenił(a) serial na 10
Dworsky0

ja dokładnie tak samo

ocenił(a) serial na 7
2Pac

Mnie tez zatkalo i wprost nie wierzylam,ze to Ona.Fajnie...mowili o Polsce...polska aktorka...fajny odcinek :-)

ocenił(a) serial na 9
Dworsky0

ja to samo miałam.zastanawiałam się czy mam zwidy,czy to na serio Rosati

multiple

Też jestem w szoku, nareszcie miły akcent :) Rasowa urodziwa Polka ;)

ocenił(a) serial na 8
multiple

Zagrała bardzo dobrze. Nie ma co porównywać do incydentu Miko z Supernatural :P Wyglądała pięknie, trochę raził mnie ten "francuski akcent", no i świetnie ją się oglądało w duecie z Jensenem :)

StaraPanna

Zagrała świetnie:) a sam odcinek genialny, jeden z lepszych.

ocenił(a) serial na 10
multiple

Zastanawiam się czy motyw Ręki Boga powróci - bo jakby co to jedyna rzecz, która może pokonać Ciemność. Być może bracia zaczną szukać innej Ręki Boga. Zastanawiam się też nad tym jakie są szanse, że Rosati powróci a) nie wiadomo co się z nią stało b) użycie Ręki Boga może gwarantować jakiś rodzaj nieśmiertelności c) przeczytałam na pudelku jej wypowiedź "Gram w serialu w USA, który ogląda wiele milionów ludzi", "gram" ,a nie "zagrałam" więc może jest coś na rzeczy, chyba, że o inny serial chodzi. A może to tylko moje pobożne życzenie, bo wydaje mi się po prostu, że nie wykorzystano do końca tej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones