PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 620
ocen
8,1 10 1 94620
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Kontynuacja poprzedniego tematu, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Jest to miejsce, gdzie możemy wypowiadać się o wszystkim co związane jest (i nie) z SPN. Więc nie krępować się i pisać co Wam leży na sercach i wątrobie. 

Premiera kolejnego odcinka już niedługo. Niektórzy być może będą oglądać w nocy (kawa i inne specyfiki pomogą dotrwać do godziny ''zero'' – czyli drugiej w nocy), reszta pewnie nadrobi zaległości następnego dnia.

Odliczanie do kolejnego odcinka:
http://countdown.teamfreewill.net/

Link do poprzedniego tematu:
http://www.filmweb.pl/serial/Nie+z+tego+%C5%9Bwiata-2005-225833/discussion/Lu%C5 %BAne+rozmowy+wok%C3%B3%C5%82+Supernatural+%E2%80%93+czyli+o+wszystkim+i+o+niczy m.+Cz%C4%99%C5%9B%C4%87+VII.,2838061

Lexa17

Długi czas omijałem Filmweb z daleka, ale w końcu założyłem tu konto z powodu Lexy a także, aby wstawiać swoje teksty.
Ostrzegam, jestem Pożeraczem Niewieścich Serc i nikt nie będzie bezpieczny.

Raum1

Witaj w ekipie, Raum!
Dobrze mieć cię także tutaj.

Raum1

Dawno tu nie zaglądałam, a tu takie rozmnożenie Ciepłej Elity... Witaj Raum :D

evo_33

Dużo rzeczy cię ominęło i nadal omija.
Ej, ej, ej.
Chwileczkę.
Co tu robisz?
Właśnie pijemy (to znaczy oni piją, bo jestem matką karmiącą) ja dostarczam alkohol.

RubySava

No idę tam z powrotem, ale coś nie potrafię się tam odnaleźć ;P

evo_33

Potrzebujesz troszkę czasu, żeby się rozeznać po terenie, nie będzie trudno. Każdy sobie radzi :D

RubySava

No właśnie się rozeznuję :D :D
Lexa na gościnnych występach u Freda? (tyle wyczytałam między szklaneczkami :D )

ocenił(a) serial na 9
RubySava

Przyszłam po was!
Evo, nie martw się. Ja na początku też miałam problem z odnalezieniem się ale to mija Będziesz wpadać częściej i przyzwyczaisz się :)

ataner4791

Muszę jeszcze doczytać, w co mnie wrobiono w tzw "mędzoczasie".

evo_33

Evo, gdzie jesteś, jak cię nie ma???

evo_33

Michelle będzie miała do ciebie pytania, bo pisze te charakterystyki a o tobie mało wiadomo. Lexa zresztą też, bo ma cię narysować....
Nie zaglądasz do nas a tak fajnie jest :D

RubySava

Mam teraz małe urwanie głowy to i nie zaglądam.
Ciekawe - już dawno nikt mnie nie rysował ;)

evo_33

Musisz napisać Lexie ,,jak ma cię mniej więcej narysować''.
Kolor oczu, włosów itd...

RubySava

Lexa wie jak wyglądam z fb... "Ideału nie trzeba poprawiać" (żarcik) :D

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Ja dostałam dzisiaj zestaw pytań od Michelle ... ...
Data urodzenia, osobowość, rodzina i związki, co robisz aktualnie a co robiłaś wcześniej, ciekawostki ... Na pewno też dostałaś wiadomość prywatną na naszym forum Wpadnij tam, szkoda by było, żeby dziewczyna Lucyfera miała słabą charakterystykę :P Możesz sobie wymyślić co robiłaś lub kim byłaś zanim poznałaś Lucka i Winchesterów. Ja sobie wymyśliłam życie "przed" :P
Lexa porobiła już część rysunków, Nimue odsłoniła mi rąbeczek tajemnicy i powiedziała jak będę wyglądała :P

ataner4791

Charakterystyka napisana - Fanka Lucka, kozaczków w dziurki, sukienek w kwiatki, pantofli z pomponem różowym (czasami tylko w nich paraduję), młotów pneumatycznych i jabłek ;)... No chyba wszystko się zgadza ;)

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Cieszę się bardzo i jestem bardzo ciekawa Twojej charakterystyki, tak jak całej reszty ❤️
Buziaczki

ataner4791

Nie liczyłabym na ciepłe słowa od Michelle Casidy...
Właśnie postanowiła wykazać się na mnie swoim autorytetem MODERATORA na forum Lexy.
Nie fajnie, oj nie... Aż mam ochotę użyć miotacza Ruby...

Trochę słabo po tylu latach dowiedzieć się: "Co pani tu właściwe robi"?
"Ja tu tylko sprzątam, biegam z tym puchatym do ścierania kurzu".

evo_33

Czytałam i nie wiem o co te nerwy? Które jej słowa cię wkurzyły, że chcesz mi miotacz kraść i używać go w niecnych planach, zacytuję ,,Powiadomienia o konwentach zawsze znajdują się na forum. Można je łatwo znaleźć. Wystarczy zajrzeć do odpowiedniego działu, od czasu do czasu. Powiadomienia telefoniczne/przez sms dostają tylko osoby, z którymi jesteśmy bardzo blisko w przyjacielskich relacjach.''

Nawet nie pisała bezpośrednio do ciebie a bardziej ogółem.
:D:D:D Ktoś jest dzisiaj bardzo nerwowy :DDD A powiadomienia dostają te osoby, które są dla nich jak brat, siostra i mają ciągły kontakt przez sms chociaż. A żeby nie być nieco zapomnianą, to odezwij się czasem, bo trudno się z tobą skontaktować. No już, już, spokojnie. Masz ciasteczko i pozwolę ci spalić kilka dywanów.

RubySava

Oj pisała bezpośrednio do mnie... i w MODERATORSKI sposób, bez powodu, wcięła się w rozmowę.
Także już kilka dywaników spopieliłam ;P
I nie zamierzam za to przepraszać.

Daj ciastko, bo cukier mi spadł :D :D

evo_33

Ja też się ciągle wcinam i wcinałam a umiem być bardzo niemiła :D Tak niemiła, że ludzie płaczą i przez okna laptopy wyrzucają.
A to moderator a oni tak piszą i się wcinają ale to nic złego.
Odruch bezwarunkowy :))))
Dam ci tyle ciastek, że cukrzycy dostaniesz :DDDD

RubySava

Ładuj, bo ostatnio mam niedobory - i dla tego mnie tu ( i tam ) nie ma...
Serio taki jest prawdziwy powód.

evo_33

Masz całą miskę, do wyboru i koloru, ja krówki sobie zjem.
Dzisiaj jestem taka grzeczna i kochana :DD

RubySava

Oreo przede wszystkim... Delicje, Digestive... wszystko co z czekoladą... Może nie zadławię się okruszkami :D

evo_33

Oreo nikomu zazwyczaj nie daję ale teraz zrobię wyjątek i cię nimi poczęstuję. Delicje Szampańskie, nadchodzą.

RubySava

No i jesteś Super Kochana...

RubySava

Masz może jeszcze jakieś ogórki?

evo_33

Już po ciąży, ale pod łóżkiem mi został spory ich zapas.
W słoiczkach, pyszne, bo domowe a nie kupione. Proszę.

RubySava

Super. Idę po Bakomę 40% w piance.
Zrobić Też dla Ciebie?
Bo raczej ze względu na bliźniaki nie popijemy?

evo_33

Niestety nie, bo karmienie mają naturalne :D

RubySava

Szlaczek... Mogę im wymieszać tyle mleka zastępczego, że na tydzień starczy, a w dodatku pozbędziemy się kolek :D

evo_33

A dawaj, bo internety mi przyśpieszyły a to dobry powód do świętowania.

RubySava

Ok... W jednej ręce wymiksowałam Bebilon, a w drugiej... Chym... mohito z lodem... Upał dziś okrutny.

evo_33

Taki upał, że mi się laptop przegrzał i odmówił na chwilę posłuszeństwa. A ma być jeszcze gorzej! Lubię ciepło ale kolejny tydzień gorąca mnie przeraża.

RubySava

Nie jest to zachęcające... Może Kurdupel Piekielny ogarnął by jakoś termostat... Idzie się ugotować.

evo_33

Pewnie w Piekle jest lepiej. Lucek nie może pstryknąć i załatwić jakiś sprzęt do natychmiastowego chłodzenia?

RubySava

Oczywiście że tak... Tylko powiem żeby zmrażał w sposób ciągły i delkatny... Nie chcemy mieć przecież katarów od klimy... Oj nie.

evo_33

Wezmę jeszcze kostki lodu z zamrażarki i jest cud i malina.

RubySava

Maliny mrożone też mogą być... Zblendowałam z bananami lody organic - tak na dobranoc po miseczce.
Dobranoc.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Na stronie 2. garść prezentów - nowe teksty.

Czytajcie i bawcie się dobrze. Będzie się działo.
Więcej szczegółów na prywatnym forum.

Lexa17

:D Ciąg dalszy już jest! Smacznego!

ocenił(a) serial na 10
Lexa17

Dlaczego oni wskrzesili Elieann a nie Rowene???

ocenił(a) serial na 10
hexxxa

Bo dusza Roweny jest uwięziona w piekle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones