Newsroom (2012-2014)
Newsroom: Sezon 3 Newsroom sezon 3, odcinek 5
odcinek Newsroom (2012-2014)

Oh Shenandoah

54m
8,5 145
ocen
8,5 10 1 145
Newsroom
powrót do forum s3e5

s3e5

ocenił(a) serial na 9

W moim odczuciu ten odcinek miał bardzo mało wspólnego z tym serialem. Oczywiście był on o jego bohaterach, kontynuował akcję z ostatnich odcinków oraz nawet jego część miała miejsce w "newsroom".

Zapewne gdyby to był odcinek jakiegoś innego serialu dramatycznego to moglibyśmy twierdzić, że był naprawdę świetny, mimo że trochę zbyt przewidywalny (końcówkę ze współwięźniem i Charliem szybko przewidziałem, a historia Jima i Maggie w tym odcinku po prostu mnie nie zainteresowała). No może jedynie sądziłem, SPOJLER że Don albo zrobi to co mu praca nakazuje albo wpadnie na coś lepszego niż "nie znalazłem jej".SPOJLER

Moim zdaniem nie tyle pomysł Sorkina na zakończenie serialu był zły, co został rozpisany na zbyt małą liczbę odcinków. Mam wrażenie, że chcąc zdążyć z fabułą główną w 6 odcinków wycięto to za co oglądamy ten serial.

ocenił(a) serial na 9
Twoflower

A moze bys tak zaznaczyl, ze bedziesz spojlerowal jak piszesz temat?

ocenił(a) serial na 9
avalan666

Temat jest o 5 odcinku, przed słowem SPOJLER nie napisałem CO się stało. Spojler z Donem jest dosyć mały a poza tym jest "obramowany" słowem SPOJLER.

ocenił(a) serial na 9
Twoflower

"W moim odczuciu ten odcinek miał bardzo mało wspólnego z tym serialem. Oczywiście był on o jego bohaterach, kontynuował akcję z ostatnich odcinków oraz nawet jego część miała miejsce w "newsroom"."

Jesli to nie jest wedlug Ciebie spojler, to prosze opusc to forum i nigdy nie wracaj. Pozatym, w czasie tworzenia tematu, masz opcje zaznaczenia, ze Twoja wypowiedz zawiera spojler.

ocenił(a) serial na 9
avalan666

Co było spojlerem?

W moim odczuciu ten odcinek miał bardzo mało wspólnego z tym serialem. ? Jest to moje subiektywne zdanie i nie rozumiem jak może zostać ono odczytane za spojler, to tak jakby ocenę odcinka uznać za spojler - chyba lekka przesada.

Oczywiście był on o jego bohaterach, kontynuował akcję z ostatnich odcinków oraz nawet jego część miała miejsce w "newsroom". ? Praktycznie każdy odcinek serialu był o jego bohaterach, kontynuował akcję z ostatnich odcinków oraz jego część miała miejsce w newsroom.
To tak jakby ktoś uznał za spojler wypowiedź, że House na koniec odcinka rozwiązał zagadkę medyczną.

ocenił(a) serial na 9
Twoflower

To bylby spojler, bo moze akurat w tym odcinku moglby tej zagadki nie rozwiazac, akcja moglaby sie rozciagnac na dwa odcinki ew. odcinek w ogole nie dotyczyl zagadki bo house trafil do psychiatryka?

Twoflower

Spojler

Smierc na koncu odcinka zenujaca. To zwolnione tempo, ostatnie sekundy przytomnosci.. takie sceny krecilo sie jeszcze w latach 90, ale dzis to jest po prostu smieszne.
Zwiastun nastepnego odcinka pokazuje, ze Will wyglosi jakas wazna mowe. Mam nadzieje, ze bedzie to rownie mocne co pierwsza scena serialu. Inaczej ten sezon bedzie mozna okreslic jako pomylke.

ocenił(a) serial na 9
lichtenberg

Zgadzam się i tak genialna postać jak Charlie Skinner zasługiwała na lepsze odejście.

Pierwsze dwa odcinki tego sezonu bardzo mi się podobały. Od 3, z odcinka na odcinek jest coraz gorzej.

Twoflower

Przedostatni odcinek Newsroom już jest z polskim lektorem telewizjer. tv/newsroom-03x05-oh-shenandoah/

ocenił(a) serial na 8
zfreud

Z całym szacunkiem, ale przez właśnie takie osoby jak Ty seriale mają coraz mniej odcinków, mniejsze budżety i słabe scenariusze - brakuje na to pieniędzy bo jeden z drugim nie odpuści sobie 2czteropakow piwa czy 2 pączek fajek dla obejrzenia czegoś legalnie.

Serial jest LEGALNIE BEZ REKLAM I W CALOSCI dostępny w HBO GO bez tego co wcześniej i naciagania na smsy czy inne badziewie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones