PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800686}

Nawiedzony dom na wzgórzu

The Haunting of Hill House
7,8 56 289
ocen
7,8 10 1 56289
7,2 9
ocen krytyków
Nawiedzony dom na wzgórzu
powrót do forum serialu Nawiedzony dom na wzgórzu

Jw, nie mogę się pozbierać, Netflix wraca do jakości! :)

ocenił(a) serial na 9
czlowiekfrank

Potwierdzam. 5ty odcinek mnie zniszczył

ocenił(a) serial na 5
czlowiekfrank

Ale wam nie dużo potrzeba do szczęścia ;)

lokiloki1915

w takim natłoku kiczu to perełka zwłaszcza że bez gwiazd, także nie marudź

ocenił(a) serial na 3
williammunny

Dla mnie w natłoku kiczu to jeszcze jeden kicz. Łzawa opowiastka o rodzinie, osadzona w klimatach infantylnego pseudo horroru.

b_r_z_u_c_h

O ludzie, co za pseudointelektualne pieprzenie

ocenił(a) serial na 3
b_r_z_u_c_h

Podzielam zdanie. Film był średni, byłby lepszy gdyby na siłę go tak nie rozciągali wtedy dałbym z 6 gwiazdek, dawno nie zmęczyłem się tak serialem...
Oczywiście nie zabrakło lesbijskich akcji dla fanów nowoczesnego netflixowego klimatu.

williammunny

Tak że (nie marudź).

ocenił(a) serial na 6
lokiloki1915

Popieram, końcówka piątego odcinka dawała jeszcze jakieś nadzieje ale im dalej w las...tym było już tylko gorzej. Nie mam pojęcia skąd taka wysoka ocena i pochlebne opinie użytkowników, jak by wcześniej żadnego horroru nie widzieli. Ode mnie 6, za kilka smaczków...i przez myśl nie przeszło by mi wyżej ocenić.

ocenił(a) serial na 8
Masters3

Zapewne wystarczy przeczytać te pochlebne opinie i wtedy dostaniesz odpowiedź na swoje pytanie.

ocenił(a) serial na 6
_Garret_Reza_

Sęk w tym, że obejrzałem cały sezon...i stąd moje pytanie a propos opinii...z którymi najwyraźniej się nie zgadzam. Rusz głową następnym razem, zanim zbierze Ci się na tak durne komentarze.

ocenił(a) serial na 8
Masters3

A więc nie wiesz czy się nie zgadzasz? To jest różnica pomiędzy pisaniem "Nie mam pojęcia skąd taka wysoka ocena" a faktycznym wdaniem się w dyskusję z czyjąś opinią.

ocenił(a) serial na 6
_Garret_Reza_

Tak dzieciaku, dokładnie tak jak mówisz. Ty za to widzę oceniasz filmy na pałę i jak leci, widząc ich już 5 tysięcy do tej pory...czyli albo życia prywatnego nie masz albo większość z nich oceniasz powierzchownie, zobaczywszy też nie zawsze film chociażby do połowy więc nie mamy o czym rozmawiać nawet.

ocenił(a) serial na 8
Masters3

Jaki związek ma to co napisałeś z moim komentarzem albo z twoją opinią o serialu Flanagana?

Pokochałem ten serial i chciałbym, żeby twórczość tego człowieka była szerzej doceniana, więc chciałem tylko zrozumieć, jaki problem ludzie mają z "Nawiedzonym domem na wzgórzu".

ocenił(a) serial na 6
_Garret_Reza_

Taki ma związek, że nie rozmawiam z ludźmi, którzy wypowiadają się i oceniają filmy, nie obejrzawszy ich nawet w całości. Minie jeszcze kilka lat, będziesz miał ocenione 20 tys, filmów, z czego nie obejrzysz nawet 1/5. I o czym my mamy rozmawiać? Marnujesz mój czas, jesteś dla mnie żałosnym człowiekiem, oceniaj sobie ile chcesz tylko się nie wypowiadaj :)

ocenił(a) serial na 8
Masters3

Wystarczyła ci tylko ta jedna liczba, żeby zacząć takie domysły na mój temat? I od tych domysłów przejść do decyzji, jak ze mną rozmawiać oraz jak mnie traktować - cały czas bazując wyłącznie na domyśle?

Zupełnie nie rozumiem takiego toku rozumowania. Możesz mi to wytłumaczyć?

ocenił(a) serial na 6
_Garret_Reza_

Nie, ponieważ nie mam najmniejszej ochoty z Tobą rozmawiać ale widzę, że tego nie rozumiesz. Idź szukać przyjaciół gdzieś indziej.

ocenił(a) serial na 8
Masters3

Kolejne dwa domysły.

Czyli rozmawiasz tutaj nie ze mną, tylko ze swoim wyobrażeniem mojej osoby i trzema domysłami na jej temat. Zgadza się?

ocenił(a) serial na 6
_Garret_Reza_

Nie, traktuję Cię jak psa przybłędę, który się za mną pałęta, liczy na kawałek kiełbasy i nie daje spokoju.

ocenił(a) serial na 8
Masters3

Czwarty domysł - że posiadasz cokolwiek, co w twojej alegorii może służyć za kiełbasę. Tym razem ten domysł przypisujesz sam sobie.

Ciekawe jest to, że w odpowiedzi na brak szacunku z twojej strony oraz twoje kompletnie zboczenie z tematu zacząłem traktować tę wymianę postów jako obserwację społeczną. Postaram się nie być złośliwy ani obrażać kogokolwiek, ale chcę zobaczyć, do czego to doprowadzi. Może nawet uzyskam odpowiedź? Zdaje się, że wszystko zaczęło się od zobaczenia liczby obejrzanych przeze mnie filmów, na co zareagowałeś zaskakującą nienawiścią.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Masters3

To po co w ogóle się wypowiadasz, skoro masz z góry założoną tezę na temat innych?

ocenił(a) serial na 6
wild79

Wypowiadałem się na temat serialu, nie zamierzam wdawać się w dyskusję z gościem, który ocenia filmy oraz seriale, nawet ich wcześniej nie oglądając do końca. Poza tym od, zdaje się...trzeciej wypowiedzi, komentuje rzeczy, zupełnie bez związku, marnując tylko czas i miejsce, a Ty widzę, jesteś następny. Jest tu miejsce, by się wypowiadać...ale gdy ktoś Ci mówi, że nie ma ochoty z Tobą gadać...kulturalnie jest po prostu odpuścić.

ocenił(a) serial na 9
Masters3

On jedynie napisał, by przeczytać pochlebne opinie o serialu i będziesz wiedział, bo zapewne ludzie piszą dokładnie, co im się podobało. Zamiast tego Ty wyjeżdżasz od razu z personalnym atakiem i przechwałkami, ile to filmów oglądałeś. A kogo to obchodzi? Jesteś na forum, które służy do tego, by dyskutować, więc nie strzelaj focha, że ktoś z Tobą dyskutuje.

ocenił(a) serial na 9
wild79

I jeszcze jedno - skąd wiesz, że nie oglądał całości? Poza tym co to za kryterium z czterech liter? Dojrzały widz czasem wie już po jednym odcinku, czy serial/film mu się spodoba.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Masters3

jesteś bardzo chamski i egoistyczny

ocenił(a) serial na 6
sebazmc

Dzięki

ocenił(a) serial na 9
Masters3

Nie masz za co ...
Beznadziejna osoba z Ciebie

ocenił(a) serial na 9
sebazmc

A daj spokój...
Kawał gnoja i nic więcej

ocenił(a) serial na 6
Am10574

Odpowiedź na zagadnienie po 4 latach? I to jeszcze taka? Faktycznie, bardzo mądre. Nawet mi się nie chce czytać o co chodziło. Ale zakładam, że Ty również masz wspaniałą osobowość. Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 7
Masters3

Yep. This one's going in my cringe compilation.

ocenił(a) serial na 9
Bloody_Hell

Szkoda z takim osobnikiem rozmawiać, bo jak widać nie potrafi nic prócz obrażania innych.

ocenił(a) serial na 6
wild79

Wy jesteście bardziej nawiedzeni niż ten dom w serialu :) przychodzicie kontynuować bezsensowną, od trzeciej wiadomości konwersację, co jest z Wami nie tak? :) a co do Ciebie Bloody_Hell, polska język, trudna język? Nie chciało mi się nawet odpowiadać bo od lat mieszkam w Anglii i bawią mnie tacy internetowi znawcy języka angielskiego, a tyle co przylecą i nie potrafią zrozumieć typowego anglika nawet. W necie jesteście tacy mądrzy, że aż mi Was żal :) Cieszę się jednakże iż serial się podobał.

ocenił(a) serial na 7
Masters3

Rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie i to szanuję, ale obrażanie innej osoby jest na bardzo niskim poziomie. Zwracasz sie do drugiej strony dyskusji "dziecko"... można zatem wnioskować, że jesteś starszą osobą i powinieneś potrafić prowadzić dyskusję w sposób kulturalny. Nazywanie kogoś psem jest poniżej wszelkiej krytyki.

ocenił(a) serial na 6
VanityGirl

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

ocenił(a) serial na 8
Masters3

Gdybym mógł dać tu reakcję jak na Facebooku to byłoby to "przykro mi"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 6
_Garret_Reza_

Dajcie już spokój, nie widzicie że to typowy Seba? Niech się dziecko wygada :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Masters3

Sam ludzi obrazasz, a teraz sie rzucasz. Weź wyjdź

ocenił(a) serial na 6
AgnianKinomaniak

Masz coś do powiedzenia na temat serialu? Czy przyszedłeś po prostu dołączyć do wszystkich tych tumanów, którzy po prostu MUSZĄ coś sobie skomentować bo inaczej im żyłka pęknie? Czy do Was nie dociera, żebyście się już pozamykali? Żadne z Was nic mądrego nie napisało, jak mam cokolwiek dobrego na Wasz temat sądzić? Na początku Was zlewałem bo jesteście tylko anomimowymi postaciami sieci, do której nie powinniście mieć dostępu ale już zaczynacie mnie drażnić. Uważasz, że jesteś mądry?

ocenił(a) serial na 7
Masters3

ahaahhahaahhaa

Masters3

Jesteś zwykłym patusem. Aż dziwne że masz internet. Wracaj pod bramę pić browara, a potem do roboty na zmywak.

ocenił(a) serial na 6
LassoBenz

Tymi ustami całujesz matkę na dobranoc? Strasznie masz ubogie słownictwo, gdzie się nauczyłeś? W szkole wieczorowej? Czy od ojca usłyszałeś?

Masters3

Nie mieszkam z rodzicami. Nie oceniaj wszystkich swoją miarą.

ocenił(a) serial na 6
LassoBenz

Cieszę się, w biedronce wolne dali, że znów tu wróciłeś? Myślałem, że więcej nie będę musiał tu wracać ale cóż...Jak Ci prześlę 2zł to dasz mi już spokój? Na takich meneli jak Ty, zawsze to działa :)

Masters3

Powinni ci wystawic pomnik bo jestes przedstawicielem wszystkich memowych stereotypow zebranych w jednej osobie. Taki ultra-sebix2000

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones