PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800686}

Nawiedzony dom na wzgórzu

The Haunting of Hill House
7,8 56 284
oceny
7,8 10 1 56284
7,2 9
ocen krytyków
Nawiedzony dom na wzgórzu
powrót do forum serialu Nawiedzony dom na wzgórzu

Warto :) jezeli nie zepsują to będzie coś dobrego

ocenił(a) serial na 8
daria530

Akurat pierwsze dwa odcinki są dość nudne :) Typowa netliksowa miałkość i sztampa.Ale potem robi się naprawdę interesująco.Połączenie jumpscare'ów i rodzinnej psychodramy robi wrażenie.Jeszcze nie obejrzałem całości ale uważam,że serial jest naprawdę dobry.Nie tylko jak na Netfliksa tylko tak w ogóle.

ocenił(a) serial na 8
keirametz

zgadzam się :)

daria530

dopiero pod koniec 5 odcinka zaczyna coś sie dziać..a 4 odcinek to totalna porażka...wątek robiony na siłe i mało wnoszący do fabuły..

ogólnie trochę zakręcony i ten czas przeszły i teraźniejszy mocno rozprasza widza

ocenił(a) serial na 6
daria530

Pierwszy odcinek mnie nie porwał. Tu na forum widzę tyle zachwytów na temat serialu, a początek zawiódł mnie. Dopiero ostatnia scena nieco poprawiła moje wrażenia. Czas przeszły i teraźniejszość nieco gmatwa. Ponadto bohaterowie są wprowadzeni dość lakonicznie. Szkoda, że powieścia wspólny jest tylko tytuł i dom. Zobaczę co będzie dalej.

ocenił(a) serial na 8
ziaba933

Nie zdradze za wiele jezeli napisze ze reżyser specialnie gmatwa przeszłość z teraźniejszością, żebyśmy mogli później wszystko sobie poukładać jak puzzle :)

ocenił(a) serial na 6
daria530

Staram się nie oceniać serialu po jednym odcinku, dlatego z chęcią zobaczę co będzie dalej. Tylko niestety z czasem jest różnie, więc trzeba dawkować przyjemności.

ziaba933

Mnie 1 odcinek raczej zniechęcił. nie lubię filmów z prostymi jumpscare'ami, plejadą horrorowatych klisz i melodramatycznym powrotem do traum dzieciństwa. czy dalej będzie ciekawiej i mniej banalnie?

ocenił(a) serial na 4
baxinski

Jest jeszcze gorzej. Wysoka ocena chyba tylko dlatego, bo Netflix to wypuścił.

hapek88

Dzięki za otrzeżenie i oszczędzenie kolejnych 8-9 godzin mojego czasu :)

użytkownik usunięty
daria530

Przy drugim odcinku przewijałem, przy trzeciem odpadłem. Głupoty i dłuzyzny.

ocenił(a) serial na 4

Dobrze, że sobie darowałeś, ja czekałam na jakiś zaskakujący finał i się tylko zawiodłam.
Dla mnie to serial wydmuszka, takiego bełkotu, jaki był w ostatnim odcinku, już dawno nie słyszałam.

ocenił(a) serial na 8
daria530

moim zdaniem z każdym odcinkiem coraz lepiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones