Nasza bandera znaczy śmierć
powrót do forum 1 sezonu

Oto najlepszy przykład jak przydatne i obiektywne są oceny filmów i seriali na Filmwebie.....
Tutaj ocena 4,5 a na IMDb już 7,7 . Daję głowę że ci nasi kinomani oceniają po obejrzeniu 10 sekund zwiastuna. Z resztą tutaj to nawet opisy z doopy są i osobiście to tylko czasem obsadę sprawdzę bo reszta to jedno wielkie G i wypociny osób co wypiją kielicha , hejt na FB się znudzi to zaglądają tu i piszą bzdury.

Porter788

Jest 2:18 w nocy i 14 ocen a jak to pisales pewnie bylo jeszcze mniej, także mogles sie wstrzymac jakis czas a nie sie wyglupiasz :D

ocenił(a) serial na 7
miarara

Wystarczy że było 12 osób które nawet pewnie nie oglądały pierwszego odcinka? Rozumies w ogóle TEMATI ŻE PODAJE TO JAKO PRZYKŁAD? Na Filmwebie jest mnóstwo takich sytuacji gdzie klasyki z kilkoma oscarami i kilkunastoma innymi nagrodami są dużo niżej ocenione niż jakiś chłam filmowy. Widać o 2:17 znudziło ci się pisanie bzdur przy lampce proseco, znajome poszły spać a ty jeszcze miałaś ochotę gdzieś zabłysnąć jakimkolwiek komentarzem i o 2:18 pomyślałaś by jeszcze tu napiszesz nie rozumiejąc tematu.

Porter788

Nie piję o dwóch lat i nie byłem alkoholikiem, także nie trafiłeś panie wielki anty hejter, który w ramach tego anty hejtu przypie&&&a się w ciemno. Dawaj te swoje przykłady oscarowych filmów, które są oceniane dużo niżej niż gnioty. Tylko nie wydurniaj się znowu z jakimiś filmidłami, których rzeczywiscie nikt nie oglądał, a twórca poprosił ze 100 znajomych, żeby mu trochę poklikali. Nie popieram glosowania bez oglądania jesli tu takie było, ale jak serial obejrzy i oceni kilkaset osób wtedy się zbliży mniej więcej do IMDb.

Porter788

taka autoironia widzę " doopy są i osobiście to tylko czasem obsadę sprawdzę bo reszta to jedno wielkie G i wypociny osób co wypiją kielicha , hejt na FB się znudzi to zaglądają tu i piszą bzdury."

ocenił(a) serial na 7
PIXA_GOD

"opisy z doopy są i osobiście to tylko czasem obsadę sprawdzę".......... czytaj dokładnie a nie wycinaj z kontekstu a przez kilka lat jak tu sprawdzam sporadycznie opis lub obsadę to dopiero drugi raz piszę jakikolwiek komentarz a teraz to już musiałem patrząc jak tu się nieobiektywnie ocenia.

Porter788

Każdy ocenia subiektywnie przez pryzmat swojego życia :) nie ma ocen obiektywnych.

ocenił(a) serial na 4
Porter788

Obejrzałem trzy odcinki i serial uważam za mocno średni, żeby nie powiedzieć słaby. Odwaga kończy się tu na formie, bo cała reszta jest zachowawcza i mało zabawna. Słabszy poziom SNL.

ocenił(a) serial na 5
Dawidt

Dotrwałem do końca i wniosek mam podobny, dla mnie w całym pierwszym sezonie jest jeden naprawdę dobry odcinek (piąty), reszta to okolice średnio, czasem słabo, szczerze powiedziawszy męczyły mnie te przeruchane setki razy żarty, ci snujący się bez przekonania aktorzy z drugiego planu, tęskniłem za finezją Mela Brooksa.

ocenił(a) serial na 4
Porter788

A co cię obchodzi jak inni oceniają panie nazioceniaczu, BO KÓRVVA ma być tak JA chcę! jedyny oświecuny.

Porter788

Filmweb to rynsztok jeżeli chodzi o oceny i opinie. Nie oglądałem ale skomentuję bo kolega mówił, że do dupy. Dobrze, że nie sugeruję się opiniami obecnych na tym portalu malkontentów bo ominąłbym wiele ciekawych seriali i filmów.

Porter788

Jak porównujesz oceny, gdy serial w Polsce był nieznany i miał 5 ocen na krzyż to tyle właśnie ci wychodzi

Porter788

chłopie weź się napij melisy i nie przeżywaj ocen na filmwebie

a dwa już mieliśmy nie raz "prostowanie ocen" na imdb bo się ludziom film nie podobał bo był dnem, więc administracja poprawiła xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones