PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 632
oceny
8,5 10 1 165632
7,8 13
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale sądzę, że podobnie jak ja, wielu fanów "Narcos" obawiało się o jakość serialu bez Pablo Escobara. W końcu jakby nie patrzeć, grany przez znakomitego Wagnera Mourę przywódca legendarnego kartelu z Medellin, dotąd był wizytówką, twarzą produkcji Netflixa. Czy bez charyzmatycznego bohatera i antybohatera jednocześnie, twórcom serialu wraz z nowymi postaciami, rywalem oraz całkowicie nową historią, udało się nawiązać do poziomu z dwóch poprzednich bardzo udanych sezonów? Spieszę donieść, że tak. Ba. Jest nawet lepiej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać!

Podobnie jak w czasie gdy obserwowaliśmy potyczkę DEA z Escobarem, tak i teraz w Narcos nie brakuje zwrotów akcji i krwawych potyczek karteli. Nie można również narzekać na deficyt doskonale napisanych i zagranych postaci, napięcia, dramaturgi oraz – co jest największą siłą serialu – świetnie oddanego i zniuansowanego klimatu Kolumbii lat 90. Także Ci którzy tak samo jak ja bali się, że brak Pablo Escobara mocno odbije się na jakości serialu, mogą być spokojni.

Cała recenzja: http://okiemfilmoholika.pl/seriale/narcos-sezon-3-recenzja-serialu/

zdziechu24

3 sezon bardzo dobry. Obawa również była dlatego, bo zdarza się często, że seriale z kolejnymi sezonami, zaczynają odcinać kupony od pierwotnego sukcesu. Jak widać, w przypadku Narcos jest inaczej. Serial zrealizowany na najwyższym poziomie, temat jak najbardziej pożywny dla ogromnej ilości ludzi a ponieważ "War on drugs" to never ending story, możemy spodziewać się, jeszcze wielu dobrych sezonów

ocenił(a) serial na 10
zdziechu24

Szczerze przyznam że mnie 3 sezon podobał się najbardziej ze wszystkich. Po obejrzeniu zdecydowałem się wystawić 10 a zamierzałem dać 9 po 2 sezonach.

zdziechu24

Dla mnie świetna rola Javiera Peni, ciekawie też zarysowane charaktery Jorge Salcedo i Davida, syna Miguela. Jeśli chodzi o tego ostatniego, w każdej kolejnej scenie budził moje coraz większe obrzydzenie, stąd brawa dla aktora, bo to znakomicie grało na emocjach. Niestety trzeci sezon często raził mnie banalnością i zbyt dużymi skrótami akcji. Kwintesencją tego był bodaj odcinek 4., w którym akcja przesuwała się ze sceny na scenę w kosmicznym tempie, a zbyt wiele trzeba było się domyślać. Wolałbym akcję skupioną wokół mniejszej ilości wątków za to rozegranych o wiele wolniej i dużo bardziej psychologicznie. Za dużo filmu akcji, za mało thrillera psychologicznego. Jeśli ktoś poleca serial, który porusza tę lub podobną tematykę, ale chyli się bardziej w tę drugą stronę, dajcie proszę znać w odpowiedzi.

Sezon 1 - 8/10
Sezon 2 - 6/10
Sezon 3 - 5/10

ocenił(a) serial na 9
krzemian_fw

Za mało thrillera? A co z Salcedo? Przecież motyw z nim jest o wiele bardziej thrillerowy niż cokolwiek w pierwszych dwóch sezonach.
Ocena 5 jest mocno zaniżona. Moim zdaniem trzeci sezon jest najlepszy ze wszystkich.

klanlpw

JAk dla mnie trzeci jest najgorszy z tych trzech sezonów, ale mimo wszystko dobry i trzymał w napięciu.

ocenił(a) serial na 7
Max

A dla mnie 3 sezon również jest lepszy od pierwszych dwóch.

ocenił(a) serial na 9
Grzesiubb

DOKLADNIE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones