PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458424}

Najlepsze lata

The Best Years
7,7 586
ocen
7,7 10 1 586
Najlepsze lata
powrót do forum serialu Najlepsze lata

nie wiecie czy w TVP1 ma leciec 2 sezon tego serialu?? (o ile powstal:P) prosze napiszcie..:)

karolcia0125

Z tego co gdzies przeczytałam to taki jeszcze nie powstał albo jest w trakcie powstawania

użytkownik usunięty
FY4every1

został anulowany, nie ma więcej odcinków, szkoda szkoda
nie wiadomo czy powstaną kiedyś nowe, ale małe szanse.

szkoda wielka ze nie będzie już 2 sezonu a może ktoś sie zwerbuje i zwracając uwagę na oglądalność jaka miał ten serial stworzą następne odcinki ??
Mam wielką nadzieje że tak :D:D

kala992

przykro mi słyszeć te słowa że nie będzie!!!;(;(

Szkoda..
Podobał mi się ten serial . ;(
;(

karolcia0125

kolejny serial ktorego nie bedzie.. mniej mi go szkoda od veronici mars ale uwazam ze byl fajny i bedzie szkoda ze jego tez nie bedzie..

ocenił(a) serial na 7
jona13

Drugi sezon będzie na pewno i to jakoś niedługo, ale nie jestem pewna czy puszczą go w Polsce...
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Best_Years#Season_Two

użytkownik usunięty
mizone89

myślę, że puszczą, tvp często kupuje dobre produkcje, tylko trzeba je wychwycić bo oni ich nie reklamują!

ja znalazłem taką informacje:

"Later in December of 2007, a blog on the show's The N website, claimed that there would be a season 2. A fan had submitted the question of a season 2, and was replied with a yes by officials. The show will continue its slot on The N for the year of 2008."

na stronie http://www.myspace.com/best_years_4ever

jona13

Veronici Mars to i ja nie mogę przeboleć :(

caryca84

Na IMDB jest już nawet kilka tytułów nowych odcinków :) Kurczę, chciałabym już je obejrzeć.
To naprawdę fajny serial.

violet_bunny

ooo no to żeście mnie pocieszyły :) ! The best years to było dla mnie istne objawienie z takich seriali "dla młodzieży". Strasznie się zawiodłam, jak usłyszałam, że nie będzie kolejnych odcinków. A tu hop. Strasznie się cieszę :)

Nikczemna

Gdyby ktoś był jeszcze zainteresowany to 2 sezon rozpoczął się w Ameryce 3 kwietnia :D Oby po wakacjach TVP puscił nowe odcinki :D
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Best_Years_(season_2)

mm22022

było by super :)
Ale wątpie, aby tak szybko tvp zrobiło coś w tej sprawie .. a szkoda ;(

ocenił(a) serial na 7
Ola_ny

myślę, że jeżeli TVP bedzie chcial pościć 2 sezon . .to najpierw powtorzy 1 .. i dobrze bo ja nie widzialam do konca 1 sezonu .. a z checia bym obejrzala jeszcze raz . . ;)

Misery_

A propos 2 sezonu... czy mnie wzrok nie yli i czy na wikipedii i na oficjalnej stronie serialu pisze coś o tym, że w obsadzie nie ma znanego nam Trenta i paru pozostalych przyjaciół Sam??

ocenił(a) serial na 9
xxDomaxx

Jak puszczą powtórkę to nagrywać!! Bo nigdzie w necie nie można tego dostać.

karolcia0125

Pisałam w wakacje do TVP1 z prośbą o wykupienie odcinków 2 serii i wyemitowanie jej na kanale oraz powtórzenie sezonu 1, ale do dzisiaj nie dostałam żadnej odpowiedzi. Piszcie, może Wam odpowiedzą.

ocenił(a) serial na 9
kinusia94

Przynajmniej ktoś się tym interesuje xD Jak by odpisali to daj znać ;p

ocenił(a) serial na 8
lordsidious_92

oby wyemitowali. strasznie mi się podobał ten serial :)
ktoś tam wcześniej pisał, że Trenta nie będzie.. :( jeśli to prawda, to szkoda. najprzystojniejszy aktor w tym filmie wg. mnie ; )

db2

powtórki będą puszczać od soboty 9 stycznia o 6:20 na TVP1
wstanie ktoś tak rano?:)

ocenił(a) serial na 8
_Lena_

Kiedy ten serial leciał pierwszy raz w TVP 1? Jaki dzień i godzina? Jakoś nie słyszałem o nim wcześniej. Dzisiaj przypadkiem trafiłem na pierwszy odcinek.

Telewidz

na jakim programie leci teraz i o której ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones