PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458424}

Najlepsze lata

The Best Years
7,7 586
ocen
7,7 10 1 586
Najlepsze lata
powrót do forum serialu Najlepsze lata

Uwaga fani serialu "The Best Years". Zróbmy wszystko co w naszej mocy i napiszmy petycje do TVP1 z prośbą o wyemitowanie ponownie pierwszego sezonu serialu oraz drugiego. Im więcej nas będzie, tym większa szansa na obejrzenie "TBY". Jeżeli jesteście zainteresowani stworzeniem takowej akcji, piszcie w komentarzach, a gdy będzie nas dużo wspólnie dogadamy się i będziemy wysyłać e-maile z prośbami :)

kinusia94

O!!! Ja jestem jak najbardziej zaaa........ Teraz rozpoczyna się wiosenna ramówka....więc ,moze TVP1 zagospodaruje te 50 min, chociaż raz w tygodniu..... ;) Pozdrawiam...

ocenił(a) serial na 8
tycha91

zgadzam się .. Obejrzałam tylko pare odc ale wydaje się fajny ;]

Eternal_night

heh w końcu jak zwykle odnalazłam serial który kiedyś oglądałam i nie mogłam przypomnieć sobie jego nazwy. Popieram takie seriale jak ''Kyle XY'' puszczali chyba już ze 3 razy, pora i na ten :)

CrazyButterfly

A nie lepiej dodawać ang. odcinki i dodawać napisy,aby było cokolwiek ?;p

CrazyButterfly

Jasne, że tak było by lepiej, bo raczej plan z ową petycją nie wypali, ponieważ TVP i tak nie wysłucha naszych próśb. Pozostaje tylko pytanie kto podjąłby się tłumaczenia odcinków z języka angielskiego na polski, ponieważ ja nie władam tym językiem na takim poziomie, aby poprawnie je przetłumaczyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones