PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 176
ocen
5,2 10 1 43176
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

całkiem fajny odcinek, po ostatnich nudach, wreszcie coś się dzieje:)

magdanm

Niezły odcinek lepszy od poprzedniego.
Pojawiła się Blanka jakoś dziwne to wyszło tak nagle się zjawia w szpitalu ,a Wiki od razu kupiła bajkę z filmem heh co jak co ,ale Tomasz lepiej sprawdza się w roli rodzica od razu wiedział ,że coś nie tak.Wiktoria jeszcze musi dużo się nauczyć.
Agata-Szczepan kibicuje im mam nadzieję ,że będą razem bo pasują do siebie w sumie to dobrze ,że Wieczorkowski już nie gra bo porównując obie pary to zdecydowanie ta pierwsza lepiej wypada.
Zuza -Mamut ten wątek ze ślubem jest pokręcony jakoś nie wierzę ,że się pobiorą ,ale przynajmniej Zuza przestała świrować i widać ,że odżyła.

Kinomaniaczka_95

Zuza pierwszy raz od dłuższego czasu mnie nie zirytowała. Też mi się wydaje, że do ślubu raczej nie dojdzie
Szczepan jest naprawdę super, ciekawe czy gimnazjalistki mają nowego ulubieńca:)
nieźle dogadała Wiki matka tego Jaśka - to co z pani za matka czy jakoś tak
ciekawe czy "wonty" Blanki do Tomasza to jednorazowa akcja czy może nie będzie mogła się z nim dogadać, a z Adamem tak?
mi, z wiadomych względów, podobała się scena w windzie, Blanka chyba szybko się domyśli, że między Wiki i Adamem coś było; swoją drogą mąż w tym samym szpitalu pracuje, a ta się ściska w windzie z innym, w windzie, do której każdy może wejść, może na przyszłość będzie się bardziej pilnować

magdanm

Ejj poczułam się urażona z tymi gimnazjalistkami ;) Mam 30 lat, a jak widzę "neurochirurga" Szczepana, to ze słodkości sam mi skacze indeks glikemiczny :D

vanilla_sky85

ja mam nawet nieco więcej, a też mnie Szczepan kręci:)
a z gimnazjalistkami chodziło mi o to, że do tej pory chyba Adam był ich ulubieńcem, ale może się przerzucą na Szczepana, w końcu młodszy

ocenił(a) serial na 7
magdanm

Och tak... Szczepan to najsłodsze ciacho jakie widziałam na polskich ekranach. Po prostu można się rozpłynąć :) A dodam, że mam już po 30-ce :) haha

magdanm

Popieram, ostatnie odcinki powiewały nudą, a ten 594 wreszcie coś się działo i to ciekawego! :)
Przyjazd Blanki, Zuza-Mamutu, Agata-Szczepan - zapowiada się interesująco... :P
Co to przyjazdu Blanki to faktycznie dziwne, że Wiki nic nie wyczuła, ale wydaję mi się, że to przez to, że jest taka zapracowana, nawet nie miała czasu o tym pomyśleć. Tomasz nagle taki dobry, co się stało z tym jego psychopatycznym zachowaniem wobec Wiki? Co to ewenutalnego Blanka-Adam, średnio to widzę, Blanka do niego na "pan" a on nawet na nią za bardzo nie patrzył. No i Blanka nawet pełnoletnia nie jest, a Adam to z 30 już ma nie? :) Chociaż kto to wie w tym serialu... :P

ocenił(a) serial na 7
quinnie

Wiktora na prawdę olewa córkę i to na maxa. Ja rozumiem, że urodziła jak była bardzo młoda, ale przecież miała później 17 lat czasu aby to naprawić i się zbliżyć do córki jednak nie zrobiła nic w tej sprawie. Niby taka empatyczna pani doktor, tak się lituje nad pacjentami, nad Falkowiczem i Adamem i w ogóle nad każdym a własną córkę odsunęła. Nie dziwię się, że ta mała jest tak zbuntowana i rzuciła szkołę.

magdanm

Jak się nazywa piosenka, która leci pod koniec tego odcinka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones