PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 176
ocen
5,2 10 1 43176
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

kiedyś pokazywali w każdym odcinku problemy społeczne na różnym tle, o tematach, które bały się (jeszcze) poruszyć inne seriale... A teraz głownym tematem jest kolesiostwo lekarskie, przepychanki i konkurencja wśród pracowników szpitala. BLEH
Chociaż dzięki temu serial stal się bardziej RZECZYWISTY (bleh po raz drugi...)

ocenił(a) serial na 5
selenitas

Rzeczywiście serial stał się wręcz monotonny... Ale co się dziwić w końcu po tylu latach twórcom skończyły się pomysły. Chociaż ja jeszcze czasem obejrzę z nudów :) Szkoda że nie zakończyli serialu jak był jeszcze dobry.

selenitas

Zgadzam się . Nie ma to jak stare odcinki :) Uwielbiam je:) Tych nowych już nie oglądam... To już nie to samo i nie mają "tego" klimatu... ;/
Ale mam dobrą wiadomość ! Stare odcinki są emitowane na kanale TVP SERIALE codziennie o 18.50, a o 9.40 powtórki :D

SweetKitty

Hehe, wiem, właśnie po seansie na TVP Seriale zdecydowałam się na ten bolesny komentarz :P

selenitas

W sumie jak na 12 lat istnienia tego serii uto tak wiele odcinków nie powstało raptem mniej niż 500, można powiedzieć ze był czas żeby każdy odcinek miał solidny scenariusz. Jednak widać ze ze względu na zupełnie innych aktorów niż na początku serialu ze jest to już zupełnie inny serial. Tak jakby dwa różne seriale, łącza się tylko miejscem (szpitalem) i może jeszcze dr. tretterem.

skoczek_narciarski

Zgadzam się, 2 różne seriale. Wolałam ten z dawnych lat, prawdziwy o trójce przyjaciół, Kuba, Zosia, Bruno. Teraz to zbieranina przypadkowych osób, które nie maja nic wspólnego z początkowym założeniem serialu. Wiem, że to już 14 sezon ale nawet w modzie na sukces udało sie utrzymać fabułę (o ile tak można to nazwać) i głównych bohaterów.

Gdyby reżyser podzielił ten serial na "nowe na dobre i na złe" i "stare" to oceniłabym oba w miarę dobrze, ale tak sie nie stało a bardzo nie lubie seriali, które mijają się z głównym wątkiem.

Hibbies

No wiesz gdyby aktorzy nie odchodzili z serialu to nadal byłby to serial o trójce przyjaciół.

skoczek_narciarski

No tak masz rację, to aktorzy odchodzą, ale czasami trzeba coś skończyć żeby zacząć coś innego.
Nowe na dobre i na złe powinno być spin-off'em a nie kontynuacją

ocenił(a) serial na 6
Hibbies

Szczerze mówiąc ja też wolę stare odcinki. Dlatego codziennie oglądam na TVP Seriale i stwierdzam, że miałam w sumie fajne dzieciństwo :3 Jednak te nowe nie są aż tak złe, ale do starych nie mają porównania.

Hibbies

Dlaczego twierdzisz że nowe na dobre i na złę powinno byc spin offem a nie kontynuacją?.

ocenił(a) serial na 9
selenitas

Tak, teraz głównym tematem jest wiecznie płacząca Ludmiła i związek Gawryły i Hany, który nigdy nie powinien się wydarzyć... Brakuje strasznie odcinków z Consalidą.

ocenił(a) serial na 10
selenitas

No ja także uważam, że stare odcinki to było po prostu COŚ. A teraz to jest taka nuda, że po prostu się przed TV nie da wysiedzieć.
A ta nudawość tych nowych odcinków wg mnie zaczęła się w 13 sezonie, jak pokazali brak miłości Kuby i Zosi a także pokazywali ich jakby byli dla siebie obcymi ludźmi, a przecież każdy kto ogląda STARE ODCINKI na tvpseriale to wie przecież, że połączyła ich WIELKA MIŁOŚĆ ze studiów....


Niech po prostu, zakończą ten serial i tyle ;)

użytkownik usunięty
zosia1992_filmweb

teraz jest nuda?? Ludzie, nie żartujcie. Nuda to m jak miłość i klan
Obecni scenarzyści odświeżyli ten serial i uważam, że jest lepszy niż za czasów Łepkowskiej. A Zosi i Kuby dobrze, ze już nie ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones