PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 191
ocen
5,2 10 1 43191
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Co odcinek widujemy Wiki i Adama nie twierdzę że ich nie lubię bo tak nie jest ale już mi się troszeczkę znudzili. Wszystko kręci się wokół nich a inne postaci są jakby w ich cieniu. Co tydzień czekam aż się pojawią i najczęściej się rozczarowuje... Niech częściej pojawiają się Sylwia & Krzysztof oraz Lena & Witek ich prawie w ogóle nie widujemy. A szkoda bo także napędzają ten serial, dają fajne emocje. Wszystkie postaci powinny pojawiać się "po równo" jeśli rozumiecie o co mi chodzi. Wiem że to nie jest łatwe ale wszystko jest to zrobienia :)

dr_Cervello

Lena z Zapałą spędzają czas na polsatowskich Przyjaciółkach :D

Ja lubię Falkowicza, dawno go nie było.

ocenił(a) serial na 8
Hans_Kloss

Przyjaciółki też oglądam, dobrze że są przynajmniej tam występują w każdym odcinku :)

Falkowicza też lubię, ma więcej szczęścia bo występuje częściej niż Sylwia & Krzysztof oraz Lena & Witek. Fajnie opiekuje się tą Matyldą :D

dr_Cervello

Matylda ma dobre teksty -rece umyles? od brudnych rąk gronkowce, paciorkowce, bakterie jelitowe :-)

ocenił(a) serial na 8
Hans_Kloss

hehe nie pamiętam tego tekstu :D

dr_Cervello

czasem są odcinki bez Adama i Wiktorii, albo chociaż bez jednego z nich, ale rzeczywiście oni są wątkiem dominującym. Ogólnie zgadzam się, że odcinki powinny być tak skonstruowane, żeby było miejsce dla każdego bohatera, a nie, że mamy takie serie, że np. 3 odcinki z naciskiem na Sylwię, a potem przez 3 jej nie ma wcale, tak samo z innymi. Ostatnio było kilka odcinków, w których 3/4 czasu na ekranie była Julka Burska, to dopiero było trudne do zniesienia

ocenił(a) serial na 8
magdanm

powinno być tak że w miarę możliwości wszystkie postaci powinny być pokazywane co odcinek lub co drugi i każdy będzie zadowolony :) co do Julki to strasznie "wystawiają" ją na piedestał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones