PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 176
ocen
5,2 10 1 43176
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Oglądam serial Na dobre i na złe od samego początku, zawsze go uwielbiałam. Teraz zdarza mi się oglądać powtórki na tvp seriale i tvp 2 i tak się zastanawiam gdzie są te miejsca, które widzimy w serialu.
Zawsze nurtowało mnie, gdzie znajduje się dom Zosi i Jakuba, i nie wiem tego do dziś.
Widziałam gdzieś info, gdzie nagrywany jest M jak miłość czy Klan ale Na dobre i na złe niestety nie...
Może wy wiecie?

Znalazłam takie info:

"W Sękocinie też jest hala zdjęciowa wielka w której mieszczą się wnętrza i scenografia słynnego szpitala z Leśnej Góry :PP
czyli kręcą tam "Na dobre i na złe" i Leśna Góra i szpital jest w studio w Sękocinie właśnie, więc nie tylko TVN tam urzęduje ale i TVP"

"A ja słyszałam, że NDINZ jest nagrywane w Falenicy, ale nie wiem dokładnie które miejsca."

"Tak, też, na ul. Bysławskiej 88, ale tam nagrywali rzekomy szpital z zewnątrz czyli budynek szpitala w plenerze a szpital w środku to już hala zdjęciowa w Sękocinie :))"

Wie ktoś? Bardzo proszę o uchylenie rąbka tajemnicy.

darka_nd

co prawda pytanie dawno zadane, ale może ktoś wie gdzie kręcą teraz ?
;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones