PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 177
ocen
5,2 10 1 43177
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Już zapomnijmy o fakcie, że praktycznie nikogo tu nie znam, ale mam pytanie: co z Zosią i Burskim? Bo słyszałam o tym, że coś się dzieje, nie bardzo wiem co.

JustFurious

Kuba wyjechał do Australi (gdzie mieszka i studiuje Julka) i siedział tam troche. W poprzednim odcinku wrócił do domu. Teraz próbuje namówic Zosię żeby całą rodzina się tam pzenieśli. Zosia nie chce:)

madeleine_6

Dziękuję :).

ocenił(a) serial na 1
madeleine_6

A co z pielęgniarzem Mareczkiem? Wrócił wreszcie do siostry Bożenki?

ocenił(a) serial na 7
Piramidoglowy

Mareczek nie żyje. Bożenka jest teraz z van Graffem.

ocenił(a) serial na 1
acidland6

Mój Boże...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
friendsfan1

Latoszek i Lena? Między nimi było trochę perypetii, wzięli ślub cywilny. Niestety potem okazało się, że jednak nie wzięli, bo tam jakiś dokumentów brakło, czy coś. Nie wiem tego dokładnie. Lena chyba miała romans z Edwards' em, który przyjechał do Zielonej Góry. Tutaj było chyba coś takiego, że Latoszek podejrzewał ją o romans, ale ona go nie zdradzała, a gdy już nie chciała, aby ją bezpodstawnie oskarżał, to miała ten romans. I potem wyjechała z Edwardem, ale już wtedy zakończyli romans, chyba ? i Lena miała raka piersi, teraz jest ponownie z Latoszkiem i chce mieć dziecko, ale Latoszek nie chce, bo ona wciąż jest chora. MAm nadzieję, że za bardzo nie pomyliłam się.

Bożenka jest z tym Holendrem.

Marta jest z Konicą i urodziła bliźniaki i jest ponownie w ciąży. A ten Konica, to był taki podrywacz i jest lekarzem, był uzależniony, od leków, czy coś.

Jakie odcinki lecą nie mam pojęcia, moi rodzice oglądają, więc jak siedzę w pokoju to zawsze coś usłyszę.

ocenił(a) serial na 6
jagodajulia

A reszta ekipy?

Przyznam szczeże że zaciekawiło mnie to, oglądam zawsze jak się szykuje z rana do roboty i wciągnęło mnie to. Jakiś czas temu natrafiłem też w niedzielę na nową wersję i zdziwiło mnie jak to wcięło ludzi. Co się stało np z:
Mejerem,
Edytą
Tomkiem
Igorem
Agnieszka

No i oglądałem jak Pawica wyjeżdżal do Indii. Co się stało że wrócił?

ZawaL

Mejer wyjechał chyba do Anglii, czy Wlk. Brytanii, ale jeszcze było z nim wcześniej trochę perypetii...
Edyta... Ona chyba chciała być z Kubą, ale jej się nie udało. Już tego tak nie pamięta... Apotem była i nie była...
Tomek był z Agnieszką, ona potem chyba go zdradziła. Potem Tomek miał nową dziewczynę ABC, ale ona chciała być z modelką i chyba został nią i rozstali się z Tomkiem, ona może wyjechała. A Tomek medycynę skończył studiować pracuje w innym szpitalu niż rodzice.
Igora nie pamiętam za bardzo, ale coś chyba było z przemytem w samochodzie, brylantów .... Nie pamiętam...
Agnieszka ? Nie wiem. Była i nie była...
Z tym Pawicą to nie pamiętam, chyba nie oglądałam...

Przeprasza jeżeli coś pomyliłam, ale dawno to oglądałam, potem przestałam, i teraz czasem...
Ja uwielbiałam ten serial na początku, ale potem jak zaczynały pojawiać się nowe twarze, już zaczynało to nie być to samo....

jagodajulia

A doktor taki łysy z okularami na głowie,maybe Tretter.
A ordynator-doktor Zybert i jego córka Monika
Co z nimi?

friendsfan1

Tretter został dyrektorem, po chyba Brunonie. I ożenił się z tą Danusią która niestety umarła. Dalej jest dyrektorem. I ta sekretarka chyba wciąż się w nim kocha. Ale chyba scenarzyści chcą,aby było coś między nim, a taką nowa kobietą, która przyszła do szpitala, niestety tego nie będę tłumaczyć, bo to są jakieś sprawy administracyjne szpitala czy coś, a ja w to nie wnikam, tę postać gra Ewa Kasprzyk.I do Trettera przeprowadziła się mama Mart, aby Konica i Marta dali sobie jeszcze jedna szansę an związek. I czasami taki trójkąt wychodzi...
Zybert, najprawdopodobniej chyba studentów przez jakiś czas przygotowywał. Potem zachorował na Parkinsona, ale czasem leczy. Bierze leki, i jakoś daje sobie rade z ta chorobą.
MOnika była kiedyś z Brunonem, ale on wyjechał do tego drugiego szpitala i nie dowiedział się, że Monika jest w nim w ciąży. Urodziła córeczkę , mieszkał chyba z tatą, i on opiekował się nimi, i pomagał Monice. Ojcem chrzestnym został Mejer. I gdy Agnieszka wróciła, myślała, że to Mejer jest ojcem Hani, dopiero potem się dowiedziała, że to jest jej siostra. I jakoś to chwilę było, a potem ta Agnieszka wyjechał i już tak nie pamiętam. I był jeszcze taki wątek, o nowy chłopaku Moniki, który jej pomagał, ale był od niej młodszy, ale rozstali się, przez nieporozumienie, z jego strony. Teraz Monika jest z Jędrasem (lekarz, chyba świetny ortopeda). Jest jego żoną, ale to takie dziwne małżeństwo, bo oni się kłócą i po tym ślubie Monika żałował, że wyszła za Jędrasa. Teraz wydaje mi się, że są szczęśliwi, ale to taki dziwne małżeństwo. I ten ślub to chyba była taka farsa, ale też nie za bardzo to śledziłam.

Powtarzam się, ale mam nadzieję, że za bardzo nie przekręciłam. I wyjaśniłam chociaż troszkę.

jagodajulia

To czemu już Moniki nie pokazują?
A Jędras ma się co,nieco,wpadła mu chyba w oko Woźnicka.
A Edyta i Pawica?,tak bardzo zawsze chciałem żeby byli razem.

friendsfan1

Czasem ich pokazują, ale teraz nowych (rezydentów) częściej pokazują. Jędras pomaga Woźnickiej, bo ona przez ten wypadek, ma problemy z biodrem, a on jest świetnym ortopedą
Ja uważam, że Agata wpadła w oko Pawicy.
Nie, Edyta i Pawica, chyba nie było nic między nimi...
A i jeszcze kiedyś, przed powrotem Leny, tak jakby coś między Latoszkiem i Agatą iskrzyło,ale to było takie niby przyjacielskie, a czasem jakby coś, ale Lena wróciła, i koniec....

jagodajulia

A Pawica,to w końcu jest czy nie?

friendsfan1

Pawica jest, tzn. pracuje w szpitalu.

ocenił(a) serial na 8
JustFurious

A tak wogóle to lifting któremu poddano ten serial wyszedł mu dobre. Wymiana aktorów na młodych, zmaina plenerów i muzyki która jest genialna było strzałem w 10.

tomucho77

Potwierdzam! Dużo osób pisze, że teraz to jakaś żenada, ale właśnie przez to serial jest ciekawy, bo jakby np. bohater który był od początku miał za sobą 15 związków i w ogóle wszystkie możliwe tragedie, choroby, śmierci bliskich osób, wypadki to byłaby moda na sukces, a tak jest po prostu życie szpitala, w którym często tak jest, że lekarze nie pracują całe życie i na tapecie są Ci, którzy pracują w szpitalu.

ocenił(a) serial na 5
miikosky

no nawet ja te nowe odcinki trochę oglądam bo wcześniej to flaki z olejem były i ciągle ci sami ludzie...

ocenił(a) serial na 8
efka777

A co ty byś chciała żeby się ganiali z gnatami, to nie sensacja. Haha czyżbyś na fotce była lekko zaprawiona ?

tomucho77

Oprócz tego tego,zginęło bardzo dużo świetnych podkładów muzycznych,fabuła strasznie się ciągnie.
Mało Latoszka i Leny,ale to się nazywa już pchaniem na siłę do wakacji.
Mega przewidziane...
Skomplikują relację Gawryło i Zośki,ale ciekawe jak będzie z Zosią i Kubą.

friendsfan1

Mam pytanka,czy Tretter celowo z zemsty,nie uratował przy operacji Maja czy to był wypadek?
Czy Lena i Witek,mieszkają jeszcze w hotelu czy w kupionym przez Latoszka starym domu Zosi i Kuby?
Nie wiem zdążyłem,na końcówkę Marta dziś była:)
Proszę o odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 8
friendsfan1

Jeśli ci chodzi o ostatni odc. to zaczekaj na odp. do niedzieli lub go jeszcze raz obejrzyj.

ocenił(a) serial na 8
friendsfan1

1. Tretter nie uratował Maja bo tamten miał krwotok wewnętrzny z wątroby na skutek jej strasznego stanu - alkoholizm... (i nie było w tym żadnej zemsty czy też celowości)...
2. Lena i Witek mieszkają na chacie kupionej przez niego...
3. Marta była i urodziła pięknego syna.

tomucho77

A ja trafiłam tylko na końcówkę, i Konica wymyślał imię i najpierw powiedział Jaga, a potem Jagódka, a Marta się nie zgodziła, więc nie wiem, czy to nie była dziewczynka ....

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

A no tak poyebało mi się masz rację.

tomucho77

Dobra, dobra -A co się stało z Burczykową i doktorem "Diablo"?

ocenił(a) serial na 8
pawelnr01

a kiedy miałeś badania mózgu ?

tomucho77

Poważnie się pytam, na tym skończyłem oglądać ten serial.

ocenił(a) serial na 7
pawelnr01

Teraz występują w modzie na sukces

lukasz16

Jak się skończył wątek Marty po powrocie jak zmarła Gosia ???
Kiedy po raz ostatni pojawił się Zybert i czy zamknięto jego wątek ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones