PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 157
ocen
5,2 10 1 43157
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Tęsknię za pierwszymi odcinkami, tamtymi bohaterami, oprawą muzyczną, szpitalem. Teraz wszystko zostało zmienione, kompletnie inny budynek, zupełnie inna muzyka, chyba już żadnej postaci z pierwszych odcinków. Teraz przypomina to bardziej amerykański serial, a nie polskie na dobre i na złe.

sprinterka

ja też tęsknie za pierwszymi odcinkami i za poprzednimi bohaterami takich jak : Zosia, Kuba, Bruno, Monika, Burczykowa, Dr Dialo, Agata Kwiecińska, Bożenka, Mariolka, Edyta, dr Mejer, Pawica, docent Depczyk, Gabrysia.

sprinterka

Teraz już prawie wszystkie tasiemce tak beznadziejnie robią. Od strony technicznej - bo naturalne wnętrza zastąpili studiem i dekoracjami z dykty, wszystko jest tak wypolerowane i sterylnie czyste (a kolory podkręcane), że oczy bolą. Nawet bohaterowie serialu wyglądają jak dekoracje - tak są "zrobieni" do każdej sceny.
W NDiNZ i tak jeszcze coś tam się dzieje, jakiś scenariusz daje się zauważyć, ale MjM - z tego dopiero zrobili kretyństwo.

użytkownik usunięty
sprinterka

Mam tak samo. Dlatego przestałam oglądałam ten serial. Kiedyś był dużo lepszy i ciekawszy. Ze starej obsady praktycznie już nikogo nie ma. Zupełnie inne Na dobre i na złe niż kiedyś. Tak to jest właśnie, gdy tasiemiec osiąga pełnoletność i końca nie widać.

sprinterka

Zapraszam na fanpage tworzony przeze mnie na facebooku:
https://m.facebook.com/Na-dobre-i-na-złe-tvp2-ciekawostki-419271342200078/?_rdr

sprinterka

@Sprinterka: Zgadzam się, odkąd przenieśli "cały szpital" do falenicy to NIESTETY ale serial zaczął się szmacić w bardzo szybkim tempie

Mi też (podobnie jak innym) najbardziej podobały się właśnie te pierwsze odcinki bo wtedy to MIAŁO jeszcze treść - Teraz zarówno realność jak i fabuła idzie na dno i ryje w muł
A tu jeszcze taka ciekawostka przy okazji:

Odcinki 1 - 426 były robione w Sękocinie na terenie Instytutu leśnictwa
Odcinki 427 - do teraz są robione w Falenicy i nie oszukujmy się: Są dużo słabsze :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones