PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 176
ocen
5,2 10 1 43176
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Kompletny chaos w tym serialu się zrobił, wpychają jak najwięcej aktorów jak się da i zostaje z tego bałagan z wątkami.. Może mi ktoś wyjaśnić co się stało z doktorem Wójcikiem? Samborem? Zuzą? I tą doktor co urodziła dziecko (koleżanka Radwana) z tymi wielkimi ustami? Znikneli bez śladu. Nie ma chyba aktora w Polsce który by w tym serialu nie zagrał. Ze starej ekipy został tylko Latoszek i dziadek Tretter.. choć jego w zasadzie mogli by się właśnie już pozbyć. Bo tam nie pasuje już po prostu. Nie wiem czemu go trzymają.I ci lekarze zawsze znajdują rozwiązanie na każdą chorobę. Nikt nie umiera, nawet z wścieklizny by wybrneli (okazało by się że to nie wścieklizna). To już mi przypomina ten paradokumentalny bełkot pokroku "Szpitala" tvnowskiego gdzie tez nikt nie umiera i ważniejsze jest kto z kim spał, a przyczyna pobytu schodzi na dalszy plan. Jeszcze niech z robią z tego modny teraz paradokument i ludzie niech do kamer gadają.. Ech.

użytkownik usunięty
adom19

Jeśli chodzi o Sambora to jego zniknięcie nie zostało wyjaśnione. Gdzieś kiedyś przeczytałam,że zniknie on po cichu,bo scenarzyści nie mają już pomysłu na niego i Ninę. Nie oglądam tych najnowszych odcinków,bo zaczęły mnie nudzić z czasem. A Lena nie występuje? Nie wiem jak w obecnych odcinkach,ale kiedyś się zdarzały przypadki,że pacjent umarł. Nie udało się chociażby uratować córki Konicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones