PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 157
ocen
5,2 10 1 43157
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Tak zmasakrowali wątek Wiki i Adama tym pojawieniem się Oliwii Popławskiej, że zniechęcili mnie skutecznie do oglądania tego serialu. A oglądam ten serial od początku ……ale tym razem mocno przesadzili, za mocno....

ocenił(a) serial na 3
katarzyna_72

:D Ja właśnie nie oglądam odkąd jest to całe AdWi :D :/ Naiwnie myślałam, że jest szansa i że może znowu zacznę, ale po obejrzeniu zwiastuna wiem, iż na pewno nadal nie chcę na to patrzeć. . .

ocenił(a) serial na 9
katarzyna_72

Ja akurat uwielbiam Adama i Wiki ! Są razem świetni. Ale ten głupawy wątek z tą Popławską wkurzył mnie bardzo że się zastanawiałam czy nie dać sobie spokój z tym serialem. Jakoś inne wątki mnie tak nie wciągają jak wątek tej pary.
Ale właśnie zwiastun nowego sezonu przekonał mnie by dać temu serialowi szansę i na razie nie rezygnować. Zwiastun jest świetny! Naprawdę! A scena z Wiki i Adamem super zagrana! Trzeba przyznać jednak, że aktorzy są dobrani rewelacyjnie i grają z sobą bardzo przekonująco. Mam nadzieję, że nie jest to tylko zachęta dla takich niezdecydowanych jak ja by nie odchodzili od serialu i że te jakoś rozplączą to co tak głupio wymyślili na koniec sezonu.
Ja w każdym razie po tym zwiastunie daję im szansę.
Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Może pomyślisz Katarzyna 72 nad zmianą zdania....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones