PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 180
ocen
5,2 10 1 43180
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Nie rozumiem sensu powrotu Gawryły to tego serialu. Dobrze przynajmniej że ta Hana umarła bo byłoby jeszcze gorzej...Jej postać była nudna i irytująca a jej twarz nie potrafiła zagrać emocji. Najgorszym i nieprzemyślanym pomysłem jest fakt że ojcem jej dziecka jest Krzysztof! Robi się z tego Moda na sukces...Ciekawa jestem czy Gawryło zbierze się i w końcu powie Krzysztofowi prawdę. Ten Gawryło jest antypatyczny i mnie drażni. Nagle dowiadujemy się że Hana miała także siostrę, no ciekawe może Hana jeszcze ma pięcioro rodzeństwa! Nie podoba mi się że ta Sara będzie pracować w Leśnej Górze. Na dodatek za bardzo zbliża się do Krzysztofa :/

dr_Cervello

Jak nie siostra z bratem, to maz z żoną albo kochankowie. :/ w tym szpitalu nikt z nikim nie ma relacji czysto zawodowych

ocenił(a) serial na 8
SaltStrawberry

siostra z bratem? czyli kto? bo nie wiem o kim mówisz.

dr_Cervello

Hana i Przemek

ocenił(a) serial na 8
SaltStrawberry

acha, nie lubię tej Hany (dobrze że już jej nie ma) a na dodatek jeszcze ta Sara... Oby już tak nie kombinowali.Nie podobało mi się np że Agata miała romans z Witkiem słabe to było i żenujące.

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

To, że Hana miała rodzeństwo wiadomo odkąd pojawiła się w serialu. Powiedziała o tym Przemkowi. Oprócz Przemka miała jeszcze czworo rodzeństwa. Dotychczas w serialu pojawiły się dwie siostry. Jedna Miriam- wtedy gdy Zapała pojechał do Izraela szukać ratunku dla Ludmiły i druga Sara teraz. Także jeszcze dwie osoby, nie wiadomo na razie jakiej płci można jeszcze wprowadzić do serialu.

ocenił(a) serial na 8
Martim_M

Ojejku, nie pamiętałam tego że mówiła o swoim rodzeństwie. Mam tylko nadzieję że nie pojawią się wszyscy w Leśnej Górze :/ oraz że ta Sara jednak wyjedzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones