PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 180
ocen
5,2 10 1 43180
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Myślę, że jak najbardziej zasłużenie, bo świetnie gra Falkowicza.
Co ciekawe, na gali poruszał się o lasce (niczym kiedyś Falkowicz).
Nie wiem, czy to była jakaś aluzja do Falkowicza, czy Żebrowski naprawdę nabawił się jakiegoś urazu.

Vanessa100

Jestem zadowolona ,że wygrał jak najbardziej zasłużył jego postać z nielicznych coś wnosi do tego serialu. Ta laska też mnie zdziwiła może rzeczywiście to jakaś aluzja była ;)

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

należało mu się jak psu kość,w sumie dziwne że dopiero teraz wygrał,w tamtym roku i poprzednim też błyszczał w serialu i dobry występ w filmie Sęp.u lasek niby wybór też nie dziwny ale Szatan wybrana pewnie bardziej za urodę i spory medialny szum niż umiejętności aktorskie.

Ale dawać aktorce za urodę taką nagrodę to chyba lekka przesada....

użytkownik usunięty
Biri_wincior

samą urodę nie,dlatego napisałem o medialnym szumie,faktem jest że umiała się przebić w końcu dostała dużą rolę w serialu,grała w jakieś komedii i ogólnie stała się znana to myślę było najważniejsze,z tą urodą trochę przesadziłem.Poza tym może faktycznie dobrze gra w produkcjach co występuje.

No nie gra źle, śliczną buzie ma. Trochę jej jednak doświadczenia brakuje i dlatego wydaje mi się, że powinna dostać Agnieszka Dygant albo Danuta Stenka. Ale skoro tak wybrali, i się tego nie zmieni. To musi zostać :P

Biri_wincior

Ludzie polubili ją za reklamy z playa dzięki temu stała się taka popularna wcześniej niewiele osób o niej słyszało.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_95

Możliwe że też potrzeba było świeżej twarzy bo takie asy jak Koroniewska czy Kożuchowska są przejedzone.

Koroniewska to żaden as. Odpad aktorski.

użytkownik usunięty
Vanessa100

owszem,ale jest popularna podobnie jak Kożuchowska choć obie są bardzo przereklamowane.

użytkownik usunięty
Biri_wincior

pewnie tak,w sumie nie oglądam z nią produkcji,więc może dobrze jej idzie,ale ciężko mi uwierzyć że poziomem dorównuje Żebrowskiemu.

Wiesz co, zrozumiałabym jeśli jej "wielka kariera" trwała już z 5 lat wtedy spoko, nic do niej nie mam. Ale obecnie to jej pierwszy rok jej 5 minut które dobrze wykorzystuje. Za 4 lata jakby dostała nie ma problemu :P

użytkownik usunięty
Biri_wincior

u sumie mam podobnie poza tym czy znowu tak dużo tych dobrych ról miała,chyba tylko jedna komedia plus serial.Taka Dygant błysnęła już kiedyś jako twarda policjantka w Fali Zbrodni,potem jako zwariowana Mariolka tutaj,teraz w Prawie Agaty jej wybór byłby bardziej zrozumiały.Ale jednak jest to jakiś fenomen że z anonimowy osoby,staje się osobą o której tyle osób pisze i mówi.

Dlatego Dygant była moją faworytką, no ale oby kariera Basi trwała dłuzej niż tylko ten rok :)

użytkownik usunięty
Biri_wincior

Ja też w sumie głosowałbym na Dygant ona sprawdza się w każdej roli a Basia to bardziej do komediowych.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Gratulacje dla pana Michała!

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

A ja nie do tematu ale mam pytanie dlaczego falkowicz nie lubi tak brata i na odwrot??

Vanessa100

Zebrowski nabawił się urazu w czasie spektaklu

użytkownik usunięty
magdanm

żartujesz?

nie, chyba sam to powiedział w jakimś wywiadzie, gra w sztuce, w której bodajże trochę biega i coś tam sobie nadciągnął

użytkownik usunięty
magdanm

no w sumie aż tak by sobie żartów nie robił,w końcu ta uroczystość to poważna sprawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones