PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 156
ocen
5,2 10 1 43156
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Ten serial według mnie był rewelacyjny do czasu. Uwielbiałam stare odcinki :) Z chęcią bym obejrzała je raz jeszcze.
Szperając w necie doszukałam się serialu do 61 odcinka, dalej nie ma... Oczywiście nie wspominam, że na każdej
stronie są odcinki od 490 bodajże, co mnie nie interesuje i jest dla mnie dziwne, bo tak nie powinno się robić, że
serial dodaje się pomijając początkowe prawie 500 odcinków... no proszę... Wiem, że można te odcinki pobierać z
chomiczka, ale nie uśmiecha mi się za bardzo płacić za ściągnięcie tylu odcinków, które tak naprawdę obejrzę
pewnie tylko raz :) Wiem również, że w telewizji są one powtarzane, jednak już sporo opuściłam i znowu nie mam
możliwości obejrzenia odcinków po kolei... Czy wiecie może gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki z naciskiem na te
stare? :) Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc, to baaardzo proszę :)

PS. Nie dodałam tego postu, żeby się spierać czy stare czy nowe odcinki są lepsze. Napisałam, że dla mnie stare są
świetne, więc jeśli masz pisać argumentując przy tym, że nowe odcinki są lepsze a stare to dno, to nie pisz w ogóle,
bo nie taki był cel założenia tematu :) Dziękuję :)

Pozdrawiam fanów "Na dobre i na złe" :)

sakamae19

No to też ale oprócz tego ludzie zaczęli na oficjalnym fanklubie na dobre i na złe, który jest powiązany z oficjalną stroną Na dobre i na złe podawać link do tej strony. I strona momentalnie została usunięta ! Myślenie chyba co niektórych boli .

Anna_Krajniak

Ma Pani rację, niektórych boli. To samo było z innym serialem TVP, który oglądałam. W końcu założono tajna grupę z odcinkami.

sakamae19

Dziękuję za odpowiedzi
Myślałam że tak właśnie się stało, ale miałam nadzieję że to tylko jakiś problem ze strony mojrgo konta:|
Mam nadzieję że odcinki zostały gdzieś zarchiwizowane i jeszcze kiedyś pojawi się możliwość ich zobaczenia :D

Kasia_1488

Szkoda tylko ,ze telewizja Polska potrafi usuwać wszystko , a sami nie potrafią dać nic w zamian np. w końcu udostępnić legalnie ten serial na swojej platformie od 1 odcinka. Żal po prostu !

Anna_Krajniak

Chodzi o prawa do piosenki końcowej.

Kinomaniak_616

Aha. Czyli ,możemy się nie doczekać wcale jeśli przez 20 lat tego prawa do tej piosenki nie uzyskali.

Anna_Krajniak

Oni mieli licencję na nią od 1999 do 2012 chyba i im się skończyła, i teraz na końcu jest inna piosenka niż kiedyś.

Kinomaniak_616

No początkową piosenkę stworzyła jurszktowicz więc pewnie ona nie chce sprzedać praw do niej albo coś w tym stylu.Ja nie wiem że jakoś inne seriale nie mają z tym problemu. No dramat po prostu.

Anna_Krajniak

szkoda że nie ma nigdzie od pierwszego odcinka dziwne troche

Buniusia_filmaniak

ja lubie sobie przypominać stare odcinki jak by ktos cos wiedział
gdzie mogę obejrzeć

Buniusia_filmaniak

Nie mają praw autorskich tak twierdzą. Ale do czego to chyba sami nie wiedzą czy do serialu czy do mużyki czy do produkcji. Jakoś przez 20 lat nie umieją tego uzyskać , albo nadzwyczaj nie chcą. Wszystkie seriale są w necie przez lata taka plebania czy Złotopolscy , a to notorycznie usuwają.

SweetKitty

Uwielbiałam tą piosenkę http://caneddir.com/5fHm

SweetKitty

Od poniedziałku 07.06.2021 r. będzie od 1 odcinka na TVP Seriale, niestety o 10:30
https://fb.watch/5VVCe1xYia/

sakamae19

Witam, czy posiada ktoś odcinki od 370 do tych obecnych na VOD? Chodzi mi o konkretne 20 odcinków z tego przedziału czasowego. Bardzo proszę, są mega potrzebne! Numery odc podam na priv.

dorothea_cartwright13

Nie mam dodawaczki tematów, w którym odcinki Wiktoria Consalida śpiewa "Jesteś lekiem na całe zło"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones