PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 176
ocen
5,2 10 1 43176
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Scena na parkingu.Panie się nie znają: Kinga Falkowicz, Wanda Falkowicz i Andrzej Falkowicz do kompletu hahah

Hans_Kloss

Mnie też to rozbawiło ;)

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

Żebrowski gra świetnie Falkowicza, szkoda że już niedługo

ocenił(a) serial na 5
maciekd_filmweb

jeszcze go uratują w Leśnej Górze! ;)

ocenił(a) serial na 5
Malgonnia

No może i masz rację w Leśnej Górze, nie takie cuda się zdarzały

Hans_Kloss

W dzisiejszym odcinku-kłopoty z pacjentami to moja specjalność, haha Falkowicz jako rzecznik i ta jego mimika :-)

Hans_Kloss

Falkowicz jest najlepszy :')

Marix8

Tak, w sumie Falkowicz nie często się pojawia, ale jak już jest to zapada w pamięć :).

Hans_Kloss

Przed szpitalem Falkowicz spotkał córkę Zapały, bo mała sama wyszła. Przybiega Zapała z Olą, a Falkowicz-co za przyjemne dziecko, nie przypuszczałem, że to pańska córka. :D:D:D:

użytkownik usunięty
Hans_Kloss

I w sumie teraz to jedyna ciekawa postać. Nie wiem, co się dzieje z najnowszym sezonem, wszystko się jakoś sypie - czyżby zmienili scenarzystów? - ale Falkowicz wciąż ten sam. :)

Przesyt aktorów, którzy grają gdzie tylko mogą w tym samym. Te same twarze przenoszą się z serialu na serial i to psuje odbiór. Wychodzi jakby to był C.D., a nie oddzielne produkcje.
Żebrowski prowadzi swój teatr, stosunkowo rzadko występuje w tv, wiec gra Falkowicza z rozmachem, a nie na odpier dol :D

Hans_Kloss

Ten szpital potrzebuje cudu, a ten cud nazywa sie Falkowicz ( gdy ubiegał się o stanowisko dyrektora)

Hans_Kloss

Zobaczycie co za tydzien (odc 683) wywinie Falkowicz hahaha

Hans_Kloss

Falkowicz się żeni i zatrudnili organizatorkę weselną. Ona rozmawia z Falko:
0na- jeszcze nie widziałam tak smutnej panny młodej
Falko- może dlatego smutna, że nie jest już młoda.
:D

Hans_Kloss

wchodzi Falkowicz i mowi - prosze panstwa bede przemawial :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones