PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 181
ocen
5,2 10 1 43181
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Oglądałam odcinki, kiedy jego wątek się zaczynał dopiero i wydaje mi się, że był ginekologiem, coś się zmieniło? Czy mi po prostu wspomnienia szwankują? Bo oglądam teraz odcinek tuż po strzelaninie i nagle operuje pacjentkę z poparzonym przełykiem ;)

vicodinka20

Zapała to chirurg, nawet został p.o. ordynatora chirurgii.

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

no właśnie wczoraj oglądałam, nie wiem skąd mi się to wzięło, że kojarzę że był pod opieką Wójcika ;)

vicodinka20

kombinują w serialu, Borys chirurg, a jeździł w karetce :-)

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

a kto to Borys? :D bo ja to tak oglądam z "doskoku"- raz ciurkiem kilka odcinków, kilka miesięcy przerwy i potem znowu regularnie ;) z grubsza kojarzę większość bohaterów i wątków, tylko właśnie raz na jakiś czas pojawiają się wątpliwości, czy z moją pamięcią wszystko w porządku ;)

vicodinka20

Brunet z brodą po 30stce, dawno go nie było. http://archiwum.nadobre.tvp.pl/20933/borys-jakubek.html

Ja oglądam seriale online jak w robocie nockę mam -''na dobre i na zle'', ''przyjaciolki'', ''2 szansa'', ''na noże'' :D jestem na bieżąco

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

oo dziekuje, faktycznie, już wiem. Widziałam go w kilku odcinkach. Druga szansa i Na noże - z tymi serialami jestem bardzo na bieżąco, oba mnie wciągnęły. Przyjaciółki przestałam śledzić ze 3-4 sezony temu, jeszcze w obsadzie był Filip Bobek. Zabieram się do wznowienia oglądania, ale coś mi to ciagle nie wychodzi ;) a w "Na dobre i na złe" bardzo przeszkadza mi to, że tak brutalnie ucinają wiele wątków, pozbywają się bohaterów, np właśnie nie mogę trafić na Wójcika. Mimo, że zawsze był bohaterem pobocznym, nigdy nie był na 1 planie to lubiłam tę postać, tak samo Pawica, który gdzieś mi umknął.

vicodinka20

Filip Bobek teraz w Singielce .

Wojcik http://superseriale.se.pl/seriale-galerie/na-dobre-i-na-zle-odcinek-558-doktor-w ojcik-zostaje-w-lesnej-gorze_396705.html


Pawica http://superseriale.se.pl/seriale-galerie/na-dobre-i-na-zle-doktor-pawica-powrac a-andrzej-zielinski-w-nowym-serialu-o-mnie-sie-nie-martw_414000.html

:)

Hans_Kloss

tak samo Kamil Kula, zniknął z Na dobre i pojawił sie w Singielce

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

zgadza się, w roli arcynudnego Roberta, brr...

dziekuje za linki :)

vicodinka20

prosze :-)

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Agaty ostatnio mało to i Szczepana też :p

anulka88

Szczepan teraz w Singielce, zdjeła majtki dosiadała go koleżanka narzeczonej :D

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

aktywował się przynajmniej trochę, bo jak na niego patrzę, to taki zieeeew... to już u babci i tego jej wróża więcej ognia w rozmowach ;)

vicodinka20

On pasował idealnie do tej sceny w knajpie nad wodą, gdy spotkał się z kolegą lekarzem i jego żoną. Rozmawiali o kupnie domu na osiedlu lekarskim, żeby cała klika razem we własnym sosie gniła :D

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

taaak, pamiętam to! nie dziwię się Natalii, sama bym wiała byle dalej stamtąd. to było straszne.

użytkownik usunięty
vicodinka20

Przemek to chirurg, choć nie zdziwiłabym się, gdyby kiedyś nagle zrobili z niego ginekologa. Konica też trafił do Leśnej Góry jako chirurg, a potem stał się ortopedą. :D

ocenił(a) serial na 6

aż chyba pogrzebię w starych odcinkach, bo mi to spokoju nie da :P

vicodinka20

Rogacewicz/Zapała zniknął z Na dobre i zaczął grać w Przyjaciółkach ( podobnie Sokołowska -Lena/ Na dobre zaczeła grać Zuze/Przyj.)

Od jakiegoś czasu rola Rogacewicza w Przyj.. jest ograniczona/wyjechal do pracy za granicę, a teraz po powrocie z doskoku jest ojcem to wrócił grac do Na dobre.

I w Na dobre i w Przyjaciolkach postacie przez niego grane mają problem z byłymi/matkami jego dzieci :D

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

też to zauważyłam :) taki fajny facet, a nie może sobie życia ułożyć. Ostatnio też pojawił się w "Na noże"- ciekawe, czy tylko epizodycznie, czy może zagości na dłużej i będzie miał np romans z Magdą, żoną Patryka? :D

vicodinka20

Ines/Warnke z Na noże ładna lafirynda :), mimo, ze ma blisko 40stkę

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

owszem, też zwróciłam uwagę, Stramowski ma dobry gust :D ona w sumie też, bo z niego też fajny chłopak, chociaż zdecydowanie wolałam go w długich włosach.

vicodinka20

Warnke z filmow nie kojarze, patrze teraz na filmografie i niewiele tytułow. Z urody wpada w oko ponieważ bardzo podobna do Katheryn Winnick/Lagherty z Wikingów :-).

Stranowskiego poza charakterystycznym Pitbulem pamiętam z serialu polsatowskiego 2XL, szczupły w długich włosach.

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

dokładnie tak, też go tam zobaczyłam po raz pierwszy i wpadł mi w oko, Pitbulla w końcu muszę obejrzeć, bo się zabieram jak pies do jeża :D ale za to z nowych seriali polskich mogę polecić "Belfra" :)

vicodinka20

Belfer ciekawie sie zapowiada.

W Pitbulu show kradnie Strachu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones