PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 180
ocen
5,2 10 1 43180
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Kto widział jakie są wasze opinie? :) Odcinek oceniam na tak 8/10 bo mi w nim czegoś zabrakło ale wrócę do całości.
Zalety:
-Powrót mojej kochanej pary (świetna ścieżka dzwiękowa oraz sama scena.
Nie musiały paść żadne słowa to się czuło z ekranu. Niesamowita chemia tej dwójki
-Justyna poznała prawdę.
-Wątek z chorymi (dobrze to rozdzielili ,był na to czas i na to.
Nie skupiano się wyłacznie na życiu głównych bohaterów.
Minusy:
Nie przepadam za Aneta ale robienie jej nadziei było całkowicie chore.
Rozumiem ze Adam był przekonany ze zamknał stary rozdział ale w mojej ocenie za bardzo poszedł na przód. (Szkoda dziewczyny)
-Moment uświadomienia faktów Wiki za spokojny ton Tomasza (bardzo nienaturalnie to wyglądało)
I tak dodatkowo : Dwie postacie już zasugerowały Tomaszowi ze jest psychicznie chory (W sumie Wiki to stwierdziła) mnie to rozbawiło ;D
z plusów dodam jeszcze scena w gabinecie Tomasza (ich konfrontacje mnie zawsze ciekawią.
Mam nadzieje ze nie znużyło to was .

ocenił(a) serial na 6
Appanage

Bardzo dobrze odegrana ostatnia scena. Uważam, ze słowa byłyby tu zbędne. Poszliby w banał. Wszystko zagrali spojrzeniem, gestem, mową ciała. Chemia między aktorami ogromna.Całość dopięła wspaniała muzyka.

ocenił(a) serial na 7
babete

Też uważam,z scena na koniec odcinka jest extra, Świetnie zagrana. ale to nic nowego. Dąbrowska z Daukszewiczem razem świetnie wypadają. już nie raz wcześniej to udowodnili.

Martim_M

Pytanie jak teraz rozegrają to scenarzyści? Czy pozwolą im stworzyć normalny związek czy znów rzucą kłody pod nogi w postaci np. Tomasza który nie da za wygraną i będzie się mścił albo Blanki, która ewidentnie "coś" do Adama miała (fakt, że bez wzajemności, ale jednak).

ocenił(a) serial na 7
vanilla_sky85

No właśnie, pewnie przez chwilę będą razem, a potem hardcore od nowa.
Ale Blankę to bym już zostawiła w spokoju, wyjechała, zmądrzała.
Na dzisiaj oprócz Tomasza dla ich związku jest ktoś zdecydowanie bardziej niebezpieczny - to jest Aneta.
Ona naprawdę może nieźle namieszać.

Martim_M

No tak! Zraniona kobieta... Nie pomyślałam o niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones