PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 143
oceny
5,2 10 1 43143
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Żebrowski

ocenił(a) serial na 8

To co robi Michał Żebrowski w tym serialu, to jest mistrzostwo świata

raisa_fw

Zgadzam się, jest świetny!

raisa_fw

Falkowicz rządzi i dosłownie jako dyr, i w przenośni :)

ocenił(a) serial na 4
raisa_fw

jako jedyny wykreował postać

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

Dokładnie!!! To się stało w pewnym momencie. Dało się poczuć, że przejął stery, kiedy przestał mówić dyrdymały, a zaczął fajnym autokratycznym tekstem. Mam nadzieję, że serial mu się szybko nie znudzi, bo wtedy p? musiałabym przestać go oglądać. Chociaż jest szansa, że Mateusz Janicki będzie drugim Falko :-)

ocenił(a) serial na 6
raisa_fw

Falkowicza nie da się nie lubić :D Ale przyznam się szczerze że na początku nie przepadałam za tą postacią, jednak teraz po prostu nie wyobrażam sobie tego serialu bez Falka :D

raisa_fw

Wie może ktoś w który odcinku Falco grał na pianinie i słuchali tego pacjenci. Pamiętam że to chyba było po transplantacji nerki ale nie jestem pewna.

raisa_fw

Zapraszam na fanpage tworzony przeze mnie na facebooku:
https://m.facebook.com/Na-dobre-i-na-złe-tvp2-ciekawostki-419271342200078/?_rdr

użytkownik usunięty
raisa_fw

Kiedy jeszcze oglądałam serial to pozytywnie mnie rozśmieszał. Te jego miny i spojrzenia, hehe. Nie dało się go nie lubić. Bardzo ciekawa i charakterystyczna postać, przyznaje.

raisa_fw

Oglądam właśnie serial Bez Skazy i mam wrażenie, że Żebrowski inspirował się nieco postacią dra Troy'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones