PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 180
ocen
5,2 10 1 43180
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Śmierć Adama?!!!!

ocenił(a) serial na 8

Nie wierzę w to co się stało we wczorajszym odcinku! Jestem w pełni zbulwersowana i wściekła na scenarzystów jak mogli dopuścić się takiego pomysłu na postać Adama. Najpierw przez długi nas nas zwodzili czy Wiki i Adam w końcu będą razem a teraz taka sytuacja! Chce wierzyć w to że jednak Adam przeżyje...Bez niego to nie będzie to samo! Wiki i Adam byli najbarwniejszą ze wszystkich postaci! Emanowali taką pozytywną energią. Jak można zabrać głównego bohatera, ta opcja nigdy nie jest odpowiednia! Do tej pory nie mogę się z tym pogodzić i nie pogodzę się z tym! Wczorajszy odcinek był szokujący i bardzo nieprzewidywalny! Najpierw bałam się o Wiki a w końcu taki nagły obrót sytuacji. Jeśli okaże się że on naprawdę...zakończe oglądanie tego serialu! :(

dr_Cervello

Decyzja Daukszewicza, że odchodzi z serialu. Taką aktor podjął decyzję i tyle :).

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

Dokładnie... Aktor sam chciał by wątek jego bohatera został definitywnie zakończony, więc scenarzyści nie mogli zrobić nic innego jak uśmiercić. Tak samo było chociażby z Haną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones