PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 962
oceny
4,8 10 1 35962
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Nie mogłam się pozbyć wrażenia, że charakteryzacja Romana po wypadku, kiedy leżał w szpitalu z siniakami pod oczami i do tego jego tępy wyraz twarzy, bardzo mi kogoś przypominają.. i już chyba wiem na kim wzorował się aktor grający Romana..
http://i.ytimg.com/vi/G4J7x_xuzG0/hqdefault.jpg

Roman to czysty Fester z rodziny Addamsów ! :D

ocenił(a) serial na 6
malami132

Hahaha dokładnie :D

malami132

Nie śmiejcie się z Romka, wreszcie ma poważną rolę :P:P

MsPrevail

Wiesz co, sam pomysł na wątek nawet mi się spodobał, chociaż według mnie jak zwykle scenarzyści go popsuli. Powinni troszkę inaczej rozegrać finał tej sprawy, bo wyszło na to, że nie warto w życiu na nic reagować, bo można dostać w łeb. I tak niestety jest, ale to nie znaczy, że mamy się na wszystko w życiu zgadzać. Ale wracając do Romana.. Obłoza w ogóle nie poradził sobie z tym zadaniem. W szczególności kiedy próbował sobie coś przypomnieć jeszcze będąc w szpitalu i mamrotał coś bez sensu pod nosem mając przy tym taką minę, jakby miał zaraz... sami wiecie co ;) To już lepiej odgrywane są role studentów z mieszkania Elizki i Jarka.

ocenił(a) serial na 8
malami132

Lecz spokojnie! Roman odzyska pamięć!
W jaki sposób? Wyjedzie z młodymi ludźmi na biwak, tam pozna młodą kobietę z którą sie "wyszaleje" (nie, nie zdradzi Honoraty) i zrozumie że kocha swoją wybrankę serca, która czeka na niego w domu. Wróci i wszystko będzie jak dawniej.

Vaez

... :D no tak, już pokazywali w reklamach fragment biwaku, gdzie Roman skacze przez ognisko falując rękoma niczym lądujący ptak... :D

ocenił(a) serial na 5
malami132

Tam mu niby powróci pamięć? Walnie się znowu w łeb czy nawali?

TomorrowlanD1991

Tam bd jakaś laska i jej chłopak zacznie być zazdrosny (haha!) i pijany będzie pływać. Ma zacząć się topić i Roman - bohater skoczy mu na ratunek. I niby pod wpływem tego ma mu wrócić pamięć...

malami132

Zapowiedź tego odcinka co on odzyskał pamięć i się dre na osiedlu jak się nazywa to niezła żenada.

ocenił(a) serial na 6
malami132

Nie macie wrażenia, że ta autostopowiczka, którą wziął Roman na ten biwak pod Gorlicami to ta sama aktorka, która kiedyś mieszkała w jego domu w Krówkach. Wywalił ją i jej koleżankę, bo zrobiły z domu burdel. Pamiętacie?

martus883

Moim zdaniem, to nie jest ta sama dziewczyna. Po prostu są do siebie podobne, mają ten sam typ urody i nic poza tym:)

ocenił(a) serial na 4
martus883

Mi też się wydaje, że to ta sama. Zwłaszcza, że głos ten sam.

ocenił(a) serial na 6
robipati

Wynalazłam, że nazywa się ona Magdalena Pociecha, ale nie mogę znaleźć jak nazywała się dziewczyna, która zrobiła z domu Romana burdel.... Aby sprawdzić, czy rzeczywiście to te same osoby

ocenił(a) serial na 4
martus883

Ach to ona! Kojarzę ją z M jak miłość, ale teraz to już sama nie wiem, czy to ona robiła burdel :P

ocenił(a) serial na 9
martus883

Dokładnie tak samo sobie pomyślałem, że to ona. Ale chyba jest tylko podobna do tamtej.

ocenił(a) serial na 6
malami132

Tak w ogóle to Roman odzyskał już dawno pamięć a nie dokończyli jego wątku-nie poszedł zeznawać na policji w sprawie pobicia a przecież pamięta sprawców

Najlepsiejsza1958

Niedokończone wątki to już chyba standard w tym serialu. Np. Marty alkoholizm też się nagle skończył. Bez terapii, z kilkuodcinkowym powracaniem do picia i.. nagle jej przeszło.

ocenił(a) serial na 6
malami132

Tak samo gdy we wrześniu 2014 Benek-kumpel i były szef Bogdana została pobity w swoim warsztacie i nie dokończono śledztwa

ocenił(a) serial na 6
malami132

Strzał w 10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones