PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 962
oceny
4,8 10 1 35962
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Rozbawiają mnie , świetnie zagrane , ale Romek ma teraz brykę forda mustanga,takiego cacka na
pewno się szybko nie pozbędzie :-)

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

No racja :D
-Na budowie piachu kupka, regeneracyjna zupka, ci do kubka, ci do kubka! hahahahahhahaha

ocenił(a) serial na 5
Najlepsiejsza1958

Brak poczucia humoru w poniższych wypowiedziach zaskoczyła mnie , wątek był zabawny ,czy Polacy są takimi sztywniakami ? Luzu trochę . Nie do Ciebie oczywiście.

nathalie34

No dzisiaj w odcinku tym 1914 chyba co mu zwrócili ten samochód to już wgl jest kosmos. Ja wierze w ludzi, ale to już jest przegięcie...

adamo001

no ale to był wujek właśnie, tylko czemu tak sie wkurzył na Romana?

dobrybitj3

Nie wiem, dla mnie ten wątek jest po prostu głupszy nawet bardziej od tych cudownych ciastek z marychą...

ocenił(a) serial na 3
adamo001

No faktycznie, jest naprawdę jeszcze durniejszy.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

To trzeba brać z przymrużeniem oka, ciasteczka Romana były super, śmialam się , tak samo jak z mustangiem , trochę poczucia humoru życzę. Życie jest wtedy fajniejsze !

nathalie34

Mam bardzo duże poczucie humoru, ale dla mnie jest różnica między czymś śmiesznym a żałosnym.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

A co było żałosnym ?Ciekawa jestem .

nathalie34

Np to że widzi jakieś zielsko i mając dostęp do Internetu nie sprawdza co to jest. Tym bardziej jeśli ma je dodawać do ciastek.
Albo nagrywanie z tym jakimś raperem
Czy te dwie dziewczyny, które były "przykładnymi studentkami" a zrobiły mu z domu miejsce schadzek (żeby nie używać właściwego słowa).
I to wszystko w ciągu kilkudziesięciu odcinków.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

Przecież to było zabawne, polecam Ci się wyluzować, te wszystkie sytuacje są komiczne ,o to w tym chodziło , piwko polecam na wieczorny relaks z na wspólnej w tle.

nathalie34

Ja jestem wyluzowany. Rozumiem gdybym był jedyną osobą, która uważałaby, że było to głupie i wgl, ale nie jestem. Podobnie jak teraz ta cała szopka z karierą Brzozowskiego...

ocenił(a) serial na 5
adamo001

No Brzozowki , fatalna pomyłka, te fanki ,żenujące. Poważny facet był z niego, odbiło mu, woda sodowa powoli uderz do głowy.

ocenił(a) serial na 6
adamo001

No przeciez ci, którzy zwrócili mu auto to byli włamywacze i dali im te bilety do opery, żeby w tym czasie ich okraść. Nie oddali auta z dobrego serca

Najlepsiejsza1958

No wiem, ale to nie zmienia faktu, że wątek debilny strasznie.

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

wiesz może kto w 2400 odcinku śpiewa tę piosenkę na końcu odcinka?

ocenił(a) serial na 5
roland_roland

2400 odcinek ? To jest przyszłość , takiego nie było . Masz wszystkie odcinki na player od pierwszgo odcinka .

ocenił(a) serial na 6
nathalie34

jak to nie 2404 już są odcinki

ocenił(a) serial na 5
roland_roland

może faktycznie , nie zwracam jakoś na to uwagi.

nathalie34

W którym odcinku rapował ?

ocenił(a) serial na 5
Ruben_fw

Nie przypomnę sobie, ale to było super.

nathalie34

Poszukam w necie

ocenił(a) serial na 5
Ruben_fw

Na player masz wszystkie odcinki od poczatku jakby co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones