PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 953
oceny
4,8 10 1 35953
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

W "Na Wspólnej" promowano już "Mam talent" i "Kuchenne rewolucje", teraz przyszedł czas na "Master Chefa". Ciekawe co będzie następne - może show Wojewódzkiego (ups - boję się, że wykrakałem)? Słowo daję - tak nachalnej autopromocji jeszcze nie widziałem, po prostu żenada.

pilarp

Jeszcze DDTVN też.

adamo001

No właśnie, takiego promowanie nie ma miejsca w obyczajówkach TVP czy Polsatu.

pazdziollo99

A co Polsat miał by promować ?Trudne sprawy czy Dlaczego ja

Ruben_fw

Must be the music, Dancing with the stars, Twoja twarz brzmi znajomo, Nasz nowy dom z Dowbor, Top Chef z Modestem Amaro.

milenasy

Jeden szajs

Ruben_fw

W zasadzie Polsat serio nie ma czego promować :D i nie mówię tego przez złość, ale naprawdę - nie ma czego. Mnie poza szaloną Kasią Dowbor odrzuca prawie wszystko od Polsatu.

adamo001

Nie wiem jak ten kanał mógł tak się zeszmacić dawniej super produkcje a teraz Dlaczego ja trudne sprawy kto to ogląda np Fala zbrodni w Czwartek potem w Niedziele.

Ruben_fw

Jedno słowo: Ninka :D a w przypadku TVNu: Edzio. Chociaż TVN widać, że walczy, o tyle Polsat po prostu eksploatuje formaty na maksa i wyciska ile wlezie.

ocenił(a) serial na 7
pilarp

A nawet "Milionerów".

ocenił(a) serial na 6
pilarp

bardziej żenująca od autopromocji jest polityczna propaganda, czyt. wątek narodowców. TVN jasno dał widzom do zrozumienia, że jeśli ktoś nie chce Islamu w Europie to musi być ekstremalnym przykładem rasisty lub wręcz faszysty, który jest w stanie podpalić żywcem syryjskie dzieci uciekające przed wojną...

efka93

Teraz jeszcze promują jakiegoś wyjca (postać Nataszy), ale robią to nieco subtelniej - ona przynajmniej nie gra tam samej siebie, tylko napisali jej jakąś konkretną rolę.

ocenił(a) serial na 5
pilarp

Już w serii z drugiego sezonu w odcinku 236 jest promocja TVN - występ Włodka w Rozmowach w toku. Nawet 234 czy 235 było wspomniane, jak o tym rozmawiali Włodek i Maria. Te sceny w jakimś filmiku z Youtuba mogły by służyć jako pewne nawiązanie do takich ciekawostek. W wcześniejszych kilkunastu choćby odcinkach było widać oglądanie na TVNie przez bohaterów tych telenowel wtedy modnych latynoskich i jakichś programów wtedy obecnych. To już wtedy tak było. Zabawne to jest.

Jak widać, żadna nowość.

Na Playerze jest tak zrobione, że co 100 odcinków to nowy sezon. Nie tak jak to było emitowane na przestrzeni lat w TVN.

frycio80

Pamietam ten odcinek z „Rozmowami w Toku”. Nie oglądam „Na wspólnej” regularnie od okolo 12 lat ale pamietam jak dziś jak Roman poszedł do „Rozmów w Toku” i opowiadał o swoim barze. W pewnej chwili zachwalał drink SROGA MARYSIA. Kiedy Pani Maria obejrzała wywiad w tv obraziła się na małżonka gdy uświadomiła sobie ze
SROGA MARYSIA to właśnie ona. A jeśli
Chodzi o promocje to pamietam ze sponsorem na Wspólnej była
jakaś firma kosmetyczna której twarzą była
Salma Hayek. I w jednym z odcinków Bohaterki oglądały
ta reklamę i nie mogły się nadziwić ze Salma jest już po 40tce i ze one tez musza kupić te kosmetyki.

ocenił(a) serial na 5
MaliniaEscobar

To Włodek, nie Roman. A z Salmą Hayek to coś było w gazecie i o tym gadały. Grzesiek nawet mówił Basi, że lubił na nią popatrzeć w gazecie, jak siedział w kiciu. A ta firma to była Avon. Zresztą podobno Gabrysia była tam konsultantką...

frycio80

Fakt, Włodek. Imiona mi sie pomyliły. A pamiętasz jak okazało się że "Niania", "Na Wspólnej" i "Kryminalni" to jedno uniwersum. W odcinku pojawil się Pan Skalski z dziecmi i Komisarz Zawada. Prawie jak Marvel.

ocenił(a) serial na 5
MaliniaEscobar

To był odcinek 1000. Pamiętam go, że jak pierwszy raz oglądałem, to jeszcze byłem dzieckiem i nie mogłem go ogarnąć. Po latach przypomniałem sobie go na playerze.pl i stwierdzam, że to takie ciekawe zjawisko misz-masz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones