My Country: The New Age
powrót do forum 1 sezonu

NUDA

ocenił(a) serial na 6

Serial jest ok . Ma sporo fajnych momentów szczególnie sceny walki są dobrze zrobione, jednak uderza ten brak realizmu np jak gość dostaje strzałą w środek klatki mija kilka scen i widzimy go jakby nic się nie stało. (takich scen jest bardzo dużo).
Postacie rozbudowane są ok mają jakąś motywację do działania w której widać jakiś sens i logikę. Minusem są jednak decyzje podejmowane szczególnie denerwowała mnie siostra głównego bohatera (HWI) jej bezradość życiowa i ciągły płacz... ciężko się ją ogląda .
Poza tym dla mnie minusem jest muzyka bardzej przeszkadza niż pomaga . dodatkowo odcinki są za długie bo ok 1h20 min spokojnie można by skrócić je do 40 minut wyżucając te durne sceny w których nic się nie dzieje bohaterowie durnie się na siebie patrzą lub są flashbacki z poprzednich odcinków ...

ocenił(a) serial na 5
Kar000lek

Potwierdzam - retrospekcje to jest coś, co chyba uwielbiają robić twórcy koreańskich seriali. I lubią je wtykać gdzie popadnie, sztucznie nakręcając czas odcinka. Wymęczył mnie ten serial okrutnie.

Kar000lek

Racja, za dużo cklwiości, muzyka jest nudna i powtarzalna do bólu. Odcinki za długie i męczące. Bez tego byłby to zgrabny serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones