Mroczne pożądanie
powrót do forum 1 sezonu

Najbardziej irytująca postać w serialu... studentka, a głupia jak gimnazjalistka. Kierunek studiów wymaga, aby była przenikliwa, kojarzyła fakty... porażka..

ocenił(a) serial na 6
anitkaa24

Irytuje. Jest tragiczna.

anitkaa24

100% racji, totalnie niedobrana aktorka

ocenił(a) serial na 8
anitkaa24

też aż mnie ściskało jak już postanowiła się wypowiedzieć. okropna

anitkaa24

Mnie natomiast nie pasował boski Dario, nie widziałam w nim ani aktora, ani choćby przystojniaka, cała reszta znośna, choć czuć manierę telenoweli (dłużyzny, retrospekcje, przesadzone gesty), a może to taki latynoski klimat..

ocenił(a) serial na 5
anitkaa24

mnie najbardziej zdziwiło, ze czasem zwraca sie do matki po imieniu

anitkaa24

A mnie irytuje Alma, ciągle zgrywa ofiarę

ocenił(a) serial na 1
anitkaa24

Mnie jakoś wszyscy irytowali. Ale rzeczywiście Zoe przebiła wszystkich. Niby studentka a taką gimbaza

anitkaa24

Myślałem ze tylko mnie wkarwia. Tragicznie stworzona postać.

mrdjQ

tak, dokladnie, a te sceny seksu z nią, masakra:) na szczęście nie było ich dużo :)

ocenił(a) serial na 3
anitkaa24

Ten serial to jedna wielka telenowela. Ledwo do końca pierwszego sezonu dotrwałam. Dario masakryczny, zero magnetyzmu, Zoe wkurzająca jak małe dziecko, Alma sama nie wie czego chce. Tyle plot twistów to nawet tureckie gnioty nie mają.

ocenił(a) serial na 6
anitkaa24

Mi to szkoda tylko tej Kariny w 2 sezonie.

anitkaa24

Oj nie zgodzę się,ktoś też napisał ,że gimbaza.Zoe to najbardziej rozsądna osoba w tym filmie,myśląca logocznie.Matka ,która odtrąca własne dziecko bo ma popęd do gówniarza.Brzydzą mnie takie kobiety,tacy ludzie.
Zoe może ładna nie jest,ale ma tak piękne serce i duszę,że jest piękniejsza niż wszyscy w tym filmie.

ramona_fw

Piękna dusza? Piękne serce? Tak jej matka jest idiotką, ale ona tak samo, widziałaś wogóle 2 sezon? Bo to co tam odwala względem swoich wyborów to komedia.

anitkaa24

To poco oglądacie skoro wszyscy was drażnią? Wyłączyć i tyle. Aktorzy tak grają bo mają tak grać. To nie oni są reżyserami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones