PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797136}

Mr. Sunshine

Mi-seu-teo syeon-sya-in
8,2 1 496
ocen
8,2 10 1 1496
Mr. Sunshine
powrót do forum serialu Mr. Sunshine

Akcja dramy rozpoczyna się w 1871 roku. Koreański chłopiec z rodziny służących wraz z rodziną ucieka na pokładzie amerykańskiego okrętu wojennego do Stanów Zjednoczonych. Po latach wraca do swej ojczyzny jako komandos amerykańskiej armii. Na miejscu poznaje córkę arystokratów, w której się zakochuje.

argoria

Witam! Widziałaś już może jakieś odcinki?Bo szukam osoby do podyskutowania na temat tego serialu,gdyż mnie oczarował ❤.

ocenił(a) serial na 9
CzarnaMamba_1277

Czekam na każdy nowy odcinek , super film ;)

argoria

Twój opis odnosi się tylko do połowy pierwszego odcinka i jest pełen nieścisłości:

… nie służących, tylko niewolników
… nie uciekł z rodziną, lecz sam
… nie komandosem, a konsulem w poselstwie USA

Nie lepiej obejrzeć dramę, a potem napisać coś z sensem?

magnolia_1196

Obejrzałam 2 pierwsze odcinki, a opis jest tłumaczeniem z koreańskiego. Nie jestem zwolennikiem opisów, które zdradzają fabułę, wolę w bardzo ogólny sposób naszkicowany zarys.

argoria

Obejrzałaś dwa pierwsze odcinki i mimo wszystko wkleiłaś przekłamany opis? Brak słów.

magnolia_1196

Może zamiast wylewać tu falę hejtu, zamieść swój własny opis.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
magnolia_1196

Gwoli ścisłości główny bohater jest oficerem piechoty morskiej, a nie konsulem. Pozostałych punktów nie skomentuję, bo zbyt zdradzały by fabułę. Obejrzeć całej serii jeszcze się nie da, ponieważ dopiero 10 odcinków zostało wyemitowanych.
Pozdrawiam

argoria

W Gwoli ścisłości - bohater przedstawia się jako pełniący funkcje konsula w 2 odcinku 38:55 minuta, gdy pokazuje swoje pisma uwierzytelniające tłumaczowi konsulatu. Jako kapitan piechoty morskiej przedstawia się dopiero w 5 odcinku 3:43 min przy najściu na dom swych dawnych właścicieli.

I co ty chcesz tutaj udowodnić? Że jesteś jeszcze większym pustakiem, co nie rozumie tego co ogląda? Skoro dopiero 10 odcinków wyemitowano to po co wklejasz jakieś bezsensowne opisy dram skoro ich nie widziałaś? Płacą ci za to?

magnolia_1196

Hejt pomaga tylko chwilowo. Rekomenduję pójście psychologa. Terapia może pomóc w pokonaniu frustracji i niskiego poczucie własnej wartości na dłuższy czas.
Życzę wszystkiego dobrego.

argoria

Takie badania bardzo ci się przydadzą, bo trzeba mieć coś z głowa, żeby nie rozumieć tego co się ogląda i robić opisy filmów, których się nie widziało.

magnolia_1196

과거에 받은 상처를 고스란히 끌어안고 그 상처를 준 사람에 대한 분노의 감정을 품은 채 불행한 삶을 이어가는 이들도 있다.

argoria

I co, lepiej sie poczułaś po wklejeniu cytatu z "Hurts and Anger"? Musisz mieć naprawdę ostro zryty dekiel.

Więc pisz sobie na FW, może dzieki temu NFZ coś zaoszczedzi na twoim leczeniu.

magnolia_1196

To nie ja tu obrzucam obcych ludzi inwektywami. Twoja wulgarność wystawia cenzurkę Tobie, a nie mnie :)
Nie będę już odpisywać na kolejną wiadomość.
Dobrej nocy.

ocenił(a) serial na 9
argoria

Po ilu latach on wraca mówi się o trzydziestu a dziecko które wtedy się urodziło ma 32 lata . więc bohater ma obecnie 41 lat . Ja obejrzałam już 7 odcinków .

ocenił(a) serial na 10
kasjana

Gun, Glory, Sad End - Wspaniały Serial

sprosnyelf

szkoda, że się skończył :(

ocenił(a) serial na 9
Leesha

To prawda szkoda , piękny serial, wszystko mi się podobało zdjęcia, muzyka, opowiedziana historia. Koniec bardzo smutny

ocenił(a) serial na 9
camthallion

Tragiczne czasy i tragiczny koniec.

ocenił(a) serial na 8
camthallion

Wjakim celu piszesz o zakonczeniu nie oznaczajac wypowiedzi jako spojler. Moze ja licze na happy end i zepsulas mi cala zabawe

ocenił(a) serial na 9
sprosnyelf

Ale jaki koniec my jesteśmy nie przyzwyczajeni do takich seriali lub dram bo nam się serwuje papkę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones