Mr. Robot (2015-2019)
Mr. Robot: Sezon 2 Mr. Robot Sezon 2, Odcinek 9
Odcinek Mr. Robot (2015-2019)

eps2.7_init5.fve

49m
8,1 965
ocen
8,1 10 1 965
Mr. Robot
powrót do forum s2e9

S02E09

ocenił(a) serial na 9

Temat nie jest skierowany do narzekaczy jaki ten sezon jest sp*. Bo prawdziwy widz czy fan dostrzeże w nim naprawdę coś genialnego. Oglądałem każdy odcinek drugiego sezonu z takim samym zaciekawieniem i emocjami co pierwszy, oba są po prostu w dechę.
1. Co się dzieje z Elliotem i Mr Robotem? Z początku sądziłem, że może to po prostu Mr Robot przejmuje nad nim kontrolę ale obaj wydają się być zdezorientowani sytuacją. A może jednak nieświadomie zaczyna tracić kontrolę nad sobą?
2. Tyrell. Czy oni naprawdę tak po prostu go sobie uśmiercili? Nie chce mi się w to wierzyć. Musi za tym stać coś większego.
3. Ollie - Elliot. Co tu się dzieje?
4. Jak myślicie, kogo ten chłopak Darlene znalazł w mieszkaniu tamtej dziewuchy jak poszedł po kasetę?
5. Faza 2. Czy Elliot naprawdę nic o tym nie wie? Czy może ma kolejne osobowości/postacie o których jeszcze nie wiemy? Takie, które przejęły nad nim kontrolę i robiły coś, czego nie pamięta? A może to znów sprawka Mr Robota, który do niczego się póki co nie przyznaje?

ocenił(a) serial na 8
mejki

hej, odpowiem na te podpunkty, na które uważam, że prawdopodobieństwo jest całkiem duże :)

3. Ollie - w pierwszym sezonie (chyba w ostatnim odcinku), Elliot szukając Wellicka natrafił na Joannę i tak jej się przedstawił.
4. Chodzą słuchy, że może to być Mobley. A może Wellick? :D
5. Faza 2 możliwe, że będzie związana z Wellickiem, a Elliot nic nie wie/nie pamięta, bo być może Mr Robot blokuje to przed nim, tak samo jak w najnowszym odcinku blokował rozmowy między nim Cisco i Darlene, a później w metrze między nim a Cisco. :)

ocenił(a) serial na 8
mejki

4b - komu otworzyła drzwi Darlene

użytkownik usunięty
mejki

Przyznam szczerze, że nie wiem dokąd zmierza drugi sezon.

Jeżeli lubisz takie klimaty, a nie miałeś jeszcze okazji, polecam serial "Orphan Black"
http://www.filmweb.pl/serial/Orphan+Black-2013-659116
- pierwszy sezon rewelacyjny :-)

ocenił(a) serial na 10
mejki

Ja jestem na niemal 100% pewna, że Tyrell żyje. Bo po pierwsze: uśmiercenie jednego z bądź co bądź głównych bohaterów ot tak, byłoby bez sensu. To nie jest Gra o Tron :D A po drugie: kto inny jak nie Tyrell wysyłałby Joannie te wszystkie rzeczy? Bo ten młodziak raczej nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones