Mr. Robot (2015-2019)
Mr. Robot: Sezon 2 Mr. Robot sezon 2, odcinek 10
odcinek Mr. Robot (2015-2019)

eps2.8_h1dden_pr0cess.axx

43m
8,3 973
oceny
8,3 10 1 973
Mr. Robot
powrót do forum s2e10

S02E10

ocenił(a) serial na 8

No powiem wam, że się dzieje.
-Coś tak czułem, że dojdzie do tego pocałunku Eliota z Angela.
-Jak myślicie czy to FBI byli Ci ludzie co przyszli do Angeli?
-Obstawiam, że chłopak Darlene zginął.
-Faza druga zostanie rozpoczęta przez Eliota, gdy rozmawiał sam ze sobą i mówił, że bardziej naraża swoich bliskich pewnie weźmie los w swoje ręce. Coś tak czuję Tyrell, że żyje i jest kluczem do tej drugiej fazy.
- Zastanawia mnie czego szukał w domu Mr. Robot i co planuje.

Co myślicie o tym odcinku?

ocenił(a) serial na 9
szmulek7

Jezu, od pewnego momentu każdy odcinek tak trzyma w napięciu, do tego ten podkład dźwiękowy.
- Tak przypuszczałem, że ktoś z Dark Army ich wyeliminuje. Pytanie tylko... czy Darlene też zabili? Bo wydaje mi się, że obojga zabili.
- Tyrell raczej na pewno żyje, pytanie tylko co knuje. Moim zdaniem ewidentnie współpracuje z Mr Robotem. Jak wiadomo to Mr Robot działał z nim gdy przejął nad Elliotem kontrolę. Elliot nie jest niczego świadom.
- Mnie natomiast ciekawi moment namierzenia domu. Co to za miejscówka w końcu była? Czemu ten "szofer" z przerażeniem uciekł?

ocenił(a) serial na 8
mejki

W sumie teraz jak myślę to może masz rację Mr. Robot działa już w sprawie fazy drugiej z Tyrellem w czasie, gdy przejmuje na Eliotem kontrole. Od 8 odcinka to czekam na każdy inny odcinek. Z tak spokojnej połowy sezonu wrzucili nas na sztorm ;) Co do Darlene raczej przeżyje i wydaje mi się, że Eliot ją jakoś będzie próbował uratować.

mejki

Miejsce to najprawdopodobnie dom Scotta Knowl'a -goscia ,ktory zabral mu posadke sprzed nosa

mejki

Może to miejsce to mieszkanie gdzie "pan szofer" załatwił tego kolesia, którego opłacała joanna

ocenił(a) serial na 8
szmulek7

Mam niedosyt po tym odcinku, szczególnie, że to ostatni w tym sezonie. Myślałem, że dowiemy się czegoś o fazie 2.
Niestety trzeba rok czekać na następny sezon.

ocenił(a) serial na 8
kub45

Z tego co się orientuje to przedłużyli sezon i mają być jeszcze 2 odcinki, ale nie dam sobie ręki uciąć.

ocenił(a) serial na 8
szmulek7

Właśnie przeglądałem ich stronę na fb i widziałem, że ludzie piszą o dwóch nowych odcinkach.

ocenił(a) serial na 7
kub45

Całe szczęście :) Na tej rozpisce też widnieją 2 kolejne odcinki: http://www.pogdesign.co.uk/cat/

szmulek7

Z pewnoscia zginal

http://imgur.com/r/MrRobot/q7zRgZD

ocenił(a) serial na 8
Justyna_0288

To wygląda jakby Darlene też dostała :(

szmulek7

To posrodku to chyba butelka z keczupem

szmulek7

Znaleźliście coś dziwnego w pokoju Elliota gdy nas o to prosi?? Ja nic podejrzanego nie widzę ;)

ocenił(a) serial na 10
szmulek7

Prawdopodobnie ze sceną w pokoju Elliota chodzi o książkę Mastering Microsoft Lync Server 2013, po prawej stronie na dole na stoliku jeśli dobrze zrozumiałem. Na Reddicie jest temat " [Spoilers S02E10] B O T T O M R I G H T " z tak pop*erdoloną teorią, a jednocześnie tak prawdopodobną i zgadzającą się z całym zamysłem serialu. Jeśli tak sobie wszystko wymyślił Esmail (a jest do tego zdolny, udowodnił to nie raz) to gratuluję mu talentu.

Kolejna teoria to taka, że chodzi o list, który miał dostać Mr Robot i jest po lewej stronie na stole. Ten list zapowiedział Leon kiedy uratował Elliota w więzieniu i znajdują się w nim informacje o fazie 2.

a ileż easter eggow jest w tym serialu: historia Darlene bazuje na jakieś książce czy opowieści "From the Mixed-Up Files of Mrs. Basil E. Frankweiler", światło stopu dla pieszych odmierza czas do rozpoczęcia strzelaniny, "Lupe's" zmienia się na "Lies" w tej neonowej knajpce - no jest tego w cholerę

h0m3r_PL

a kamery on tam nie mial zamieszczonej?

Justyna_0288

niewazne ,pomylka ;)

ocenił(a) serial na 10
h0m3r_PL

h0m3r_PL napiszesz o co chodzi z tą teorią z Reddita? Jestem ciekaw :)

ocenił(a) serial na 10
Radoslavus

https://www.reddit.com/r/MrRobot/comments/51r9vd/spoilers_s02e10_b_o_t_t_o_m_r_i _g_h_t/

szmulek7

ten serial z odcinka na odcinek jest coraz gorszy, przewijam to nawet tych nudow sie nei da ogladac jak mozna sie tym jarac. z supr pomyslu i 1 sezonu zrobili totalnego gniota. to byl ostatni odc 2 serii btw? jesli tak to tym wiekszy pojazd dla nich

ocenił(a) serial na 8
goraca_bulka

Będą jeszcze dwa odcinki. Wg. mnie 2 sezon do 4 odcinka zalatuje trochę nudą, ale później się już rozkręca. Ale zgadzam się, że pierwszy sezon był lepszy.

szmulek7

http://imgur.com/a/IxKUd
wygląda na to że Ci ludzie śledzili Angele od dłuższego czasu, ktoś to wychwycił na reddicie.
Wiele wskazuje na to że to agenci FBI

myślę że Cisco nie żyje, lub jest bardzo ciężko ranny

Liczę że Tyrell nam się w końcu ujawni i mam nadzieję że Sam nie zadrwi z nas do tego stopnia żeby umieścić go w ostatniej scenie sezonu z "bonsoir elliot" na ustach :D

ocenił(a) serial na 9
SylwiOwl

Niech nawet nic nie mówi tylko się patrzy jak psychopata, ale niech żyje!!! Tyrell może tyle zamieszania w fabule narobić, że aż mam gęsią skórkę :D

Rozwielitka_Imperator

No jestem bardzo ciekawa jak skończy się ten sezon :D I też z niecierpliwością czekam na Tyrella! I TO ŻYWEGO!

SylwiOwl

http://imgur.com/a/s0oAn

myślę że obecność Tyrella w tej scenie nie jest przypadkowa

ocenił(a) serial na 9
SylwiOwl

Masz rację, coś w tym jest. Darlene, Angela i Robot (ojciec) to najbliższe Elliotowi osoby, a w tym zacnym gronie znalazł się jeszcze Tyrell. Nasz ulubiony psychopata jest kimś więcej niż się spodziewałam :)

ocenił(a) serial na 9
SylwiOwl

SylwiOwl, dobre wieści! Pozwól, że zacytuję fragment wywiadu z Samem Esmailem (który pewnie już gdzieś widziałaś, ale co tam):
"Safe to say we'll see more of Tyrell next year?
We'll definitely see more of him in season three."
<dziki taniec radości>

Rozwielitka_Imperator

AAA, dzięki za tą wiadomość :D podzielam <dziki taniec radości> Oby do przyszłego sezonu!

SylwiOwl

agenci FBI albo oszczędzali na statystach :D

SmakOranzady

To nie są przypadkowe osoby, bo doczytałam się że zostali wymienieni w obsadzie :D Taki troszkę strzał w stopę ze strony twórców :D

ocenił(a) serial na 9
szmulek7

wyciagnalem sciezke dzwiekowa ze sceny w pokoju Elltiota i ja odwrocilem. Slychac wyraznie ze mowi "i remember more", "cos tam memory" i "im not over there"

https://soundcloud.com/stoic_gm/mr-robot-s02e10-elliot-reversed

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones