Mr. Robot (2015-2019)
Mr. Robot: Sezon 1 Mr. Robot Sezon 1, Odcinek 4
Odcinek Mr. Robot (2015-2019)

eps.1.3_da3m0ns.mp4

46m
7,9 2 221
ocen
7,9 10 1 2221
Mr. Robot
powrót do forum s1e4

s01e04

ocenił(a) serial na 6

Jakaś masakra te jego schizy, zapachniało trzecim sezonem Hannibala.Oby w następnych odcinkach było mniej, tych metafizycznych bzdetów.

pokemon227

Jeszcze bardziej odcinek potwierdza że Mr.Robot to wymysł Elliota :)

Adorianu

Albo, że to on jest Mr. Robot. To pierwsza i najbardziej trzymająca się mnie myśl, po tym jak w jednej ze "schiz" było niedokończone zdanie "You are not Elliot. You are..."

Vamadas

Nom dokładnie :D w dodatku Mr.Robot pojawia się i znika,raz go nie ma,a po chwili nagle już jest, w dodatku nie wchodzi w interakcję z tymi 2 członkami ekipy,zupełnie z nimi nie gada albo oni z nim.

Adorianu

a cpunek przed domem? zwraca sie do Elliota i Robota ze obaj wejsc nie moga. scena pokazujaca ze cpunek widzi ich dwoch

ocenił(a) serial na 6
Freddie

Ten ćpunek i strzelanina na melinie, to koszmarna derylka głównego bohatera.

Freddie

Ta scena i późniejsze postrzelenie to tylko halucynacje Elliota.

ocenił(a) serial na 6
Adorianu

Właściwie to 50% odcinka, są schizami Elliota.Po tym odcinku od razu miałem skojarzenia z Willem Grahamem.Oby tylko serial nie podążył w tym Fullerowskim klimacie

pokemon227

Bez przesady,Willa wizje głupsze i pojawiają się co chwile,co strasznie irtytuje,tutaj mamy haluny wywołane głodem narktowykowym.

Adorianu

czyli w 5 odcinku jak cala grupa hakerow gada z robotem itd to tez haluny Elliota i Slatera tam nie ma? wszysyc zalozyli ze to drugi Fight Club i sie tego trzymaja falszywa postawiona teza i odrzucaja inne rzeczy.

użytkownik usunięty
pokemon227

Na moje oko to koleś zwyczajnie zasnął.

ocenił(a) serial na 6
pokemon227

Dokładnie. Głównie z tego powodu wymiękłam już po pierwszym sezonie Hannibala. Też mam nadzieję, że tego typu odcinków już nie będzie...

ocenił(a) serial na 8
Zuzhet88

Oby, bo pierwsze trzy odcinki trzymały poziom, a ten to dno dna. Ledwo zmęczyłem i miałem mdłości. Strasznie mnie zmęczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones