PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813160}

Motylek

Butterfly
6,2 96
ocen
6,2 10 1 96
Motylek
powrót do forum serialu Motylek

Skrajna propaganda.

ocenił(a) serial na 1

Zobaczyłem opis na IMDB i z ciekawości odpaliłem pierwszy odcinek. Mam bardzo wysoki próg tolerancji, ale w tym przypadku przekroczyło to nawet moją granicę. Nie lubię skrajności. Nie toleruję łysych dresów z ONR-u, tak samo jak debili z Antify. Ten serial stworzył wasnie ktoś, kto popadł w taką skrajność. Zaciekawiła mnie wysoka ocena (0becnie 7.5) na IMDB. Tym bardziej, że kilka dni po otwarciu nie przekraczała 4-ki. Spojrzałem na reviews i wszystko się stało jasne. Ponad sto komentarzy z oceną 10/10 pisane z kont założonych 4-5 dni wcześniej. No błagam. I to ma być normalne? Sztuczne zawyżanie oceny? ŻENADA!

ocenił(a) serial na 7
Misiek666

Żenujący jesteś ty!
Gdzie w tym serialu jest propaganda? Ktoś cię namawia do bycia gejem czy zmiany płci? A może cię do tego przymusza?
Serial jest świetnym dramatem

ocenił(a) serial na 6
mariuszkow

Potwierdzam.

ocenił(a) serial na 10
mariuszkow

Serial jest świetny! Wciągnął mnie od pierwszych sekund. A ciężko jest teraz znaleźć dobry serial, nie raz szukam dniami, tygodniami, a ten jest jednym z takich, który ogląda się jednym tchem.

ewelina_m

Seriale zjadają życie....Nie szkoda czasu ślęczeć przed tivikiem i naginać serial za serialem...?(przenośnia).Dziś seriale w głównej mierze tworzone są przez zastępy scenografów i reżyserów a przez jeden taki "sezon" przewija się ich dziesiątki jak nie setki...Kiedyś był jeden, dwóch scenarzystów i jeden reżyser na cały sezon/sezony.To ulazywało zamysł i scenografa i reżysera.Dziś jest "konkurs" scenariuszy na poszczególne scenariusze/każdy odcinek i producent wybiera ten najlepszy z najlepszych...Dla mnie to trochę naciąganie widza...Często mamy reklamy w odcinkach(stacje komercyjne) .Seriale to taka maszynka do zarabiania pieniędzy i rzadko bywa, że są kręcone z serca i chęci ukazania różnych rzeczy.Szkoda.Pozdro.

ocenił(a) serial na 1
mariuszkow

Ja tu piszę o realnym fejkowym zawyżaniu oceny serialu, a nie je o jego treści, czego chyba ewelina_m nie zrozumiałaś - więc daruj sobie te personalne wycieczki.

ocenił(a) serial na 8
Misiek666

Zawsze mnie to zastanawia, jak ludzie mogą mieć opinię na temat czegoś, czego nie widzieli?

ocenił(a) serial na 1
Misiek666

Zgadza się! To jest ohydny film promujący chore wynaturzenia.

ocenił(a) serial na 8
paolowks

Oglądałeś czy na podstawie opisu tak oceniasz ? Bo ja na podstawie twojego wpisu oceniam cię na 1 w skali 1- 10 człowieczeństwa.

paolowks

Czytajac tego typu komentarze zastanawiam sie w ktorym wieku żyję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones