PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813160}

Motylek

Butterfly
6,2 96
ocen
6,2 10 1 96
Motylek
powrót do forum serialu Motylek

problem transseksualizmu i uczyni ich umysły bardziej otwarte a serca bardziej tolerancyjne. Niezwykle mądry miniserial o rodzinie, która zetknęła się z problemem dziecka nie akceptującego swojej płci. Pokazuje indywidualne reakcje wszystkich członków rodziny i ich drogę do akceptacji: matka rozpaczliwie stara się zrobić to, co właściwe dla swojego dziecka i obwinia siebie, ojciec, który ma nadzieję, że to tylko stan przejściowy, babcia ze swoimi stereotypowymi poglądami i niezwykła siostra, która wspiera młodszego brata. To serial, który niesie pocieszenie i daje siłę tym, którzy znajdują się w podobnej sytuacji. A pozostałych edukuje.

ocenił(a) serial na 1
Agatonik

Edukować przede wszystkim powinno się tych, którzy zaprzeczają podstawowym prawom natury. Natomiast osoby, które "znalazły się w podobnej sytuacji" najzwyczajniej w świecie trzeba leczyć psychicznie, a nie wspierać w zaprzeczaniu logice. W złą stronę ten Świat zmierza...

ocenił(a) serial na 8
paolowks

Może lepiej skontaktuj się z wiedzą naukową, a nie powtarzaj "mądrości" z ambony

ocenił(a) serial na 1
Agatonik

Tak się składa, iż z mądrościami z ambony mi zupełnie nie po drodze. Tak samo nie po drodze jak z tą lewacką ideologią, która szerzysz. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Agatonik

Żaden homofob czy inny transfob nie "skala" się wiedzą naukową na ten temat. Jestem pewna że paolowksowi bliżej do nazizmu niż humanizmu...Gdy ktoś taki jak paolowks pisze o prawach natury przypomina się co hitlerowcy robili z ludźmi transseksualnymi i homoseksualnymi.

ocenił(a) serial na 8
kasiach_filmweb

Dokładnie tak. Zakończyłam więc dyskusję.

ocenił(a) serial na 8
paolowks

Masakrą jest twierdzenie ze to zaprzeczanie prawom natury, kto tak powiedział? Myślałam że już wyroslismy z myslenia ze leczenie wyleczy homoseksualizm czy transeksualizm...to sa ludzie i chcą byc szczęśliwi, nie mieli wplywu na to w jakich cialach sie urodzili,to nie fanaberia, wiecej empatii i zrozumienia, serial bardzo ciekawy,postawa siostry godna nasladowania, bo bez względu na to jaka plec reprezentujemy jestesmy ludzi i kazdy zasluguje na szacunek ,nie portrafie pojac skad w nas tyle jadu.... nie oni sa smutni tylko ludzie ktorzy nie potrafia zaakceptowac faktow

ocenił(a) serial na 8
paolowks

Twoje poglądy i sposób, w jaki je głosisz, są zupełnie niezgodne z naturą człowieka. Powinieneś więc zasięgnąć porady specjalisty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones