PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843538}
7,0 20 829
ocen
7,0 10 1 20829
6,1 10
ocen krytyków
Moon Knight
powrót do forum serialu Moon Knight

Opis = spoilery?

ocenił(a) serial na 7

Obejrzałem właśnie pierwszy odcinek i jestem zachwycony. Z ciekawości wszedłem na filmweb zobaczyć innych ludzi opinie i przeczytałem opis serialu(nie czytałem komiksów) i przeciez to sa ogromne spoilery?
Widać, ze chłop ma dwie osobowości? Albo ze stracil pamięć?
A tu…już wiadomo ze to jakiś były agent etc…. No cmon filmweb :(

Po pierwszym odcinki jedno wielkie wow!

ocenił(a) serial na 6
InFeS

W komiksach miał cztery osobowości. Zobaczymy co będzie dalej w serialu. Pierwszy odcinek intrygujący, bez smieszkow jakie są obecne w MCU.

ocenił(a) serial na 7
ratmsoad

Dzięki za możliwy spoiler

ocenił(a) serial na 3
InFeS

Zawsze mnie rozwalają takie teksty. Nie chcesz spoilerow to po co tu zajrzałeś? Nie pomyślałeś o tym ? Ktoś nie widział ale wchodzi i jeszcze pretensje ma. Może szukasz odpowiedzi czy warto obejrzeć? Na to pytanie musisz odpowiedziec sobie sam oglądając np jeden odcinek bo tutsj jsk zawsxe zdania są podzielone.

InFeS

Dobrze ze nie czytałeś komiksów - tam są dopiero spoilery :p

ocenił(a) serial na 7
zaitsu112

ufff :p

ocenił(a) serial na 4
InFeS

Wiesz, serial jest oparty luźno na komiksie, takie sprawy jak imię, nazwisko czy zawód głównego bohatera zazwyczaj zawsze będą takie same jak w komiksach

ocenił(a) serial na 7
InFeS

W ogóle w serialu ani razu nie było wspomniane CIA, więc nie wiem skąd taki opis na Filmwebie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones