PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677140}

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
7,5 4 035
ocen
7,5 10 1 4035
Miraculum: Biedronka i Czarny Kot
powrót do forum serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

JA CHCĘ TO PO POLSKU PLISS ;) !!! <3

ocenił(a) serial na 1
Krolka_Karolcia

Przecież jest od prawie trzech miesięcy lub nieco więcej (nie śledzę systematycznie kanału.)
Poza tym uważam, ze to totalna wtopa..

ocenił(a) serial na 1
Krolka_Karolcia

O, i zapomniałem dodać : leci na Disney Channel.

ocenił(a) serial na 10
Krolka_Karolcia

Ja osobiscie polecam z polskimi napisami bo dubbing jest okropny

ocenił(a) serial na 10
Kakaosia

wcale nie.Dubbing jest spoko

Kakaosia

Jeśli chodzi o głosy to jest w porządku, ale jest w nim dużo błędów i niektóre tłumaczenia są po prostu śmieszne, np.:
1. W oryginalnym dubbingu Mistrz Fu ma 186 lat, w polskim 106.
2. Sabrina zmieniła się w "Znikawicę" :')
3. Między Ilustrachorem a Władcą Ciem rozwinął się dialog: "Chcę, żeby Marinette mnie pokochała" "A ja chcę zdobyć jej Miraculum", czyli wychodziłoby na to, że WC wie o tożsamości Biedronki... Oczywiście błąd w dubbingu.
4. Czarny Kot mówi do Biedronki: "Oboje wiemy, że Władca Ciem znalazł sobie kolejną ofiarę w kimś z naszej szkoły", czyli wie, że chodzi z Biedronką do jednej szkoły? Kolejny błąd dubbingu.
5. Diablo Rockman i Panterman [*]

ocenił(a) serial na 6
Kakaosia

Dubbing nie jest jakiś zły, tylko czasami są kwestie źle przetłumaczone. Jeśli chodzi o emocje, to są.

A jeśli chodzi o napisy, też te napisy są czasami wyjęte z żywcem z translatora. Np. Adrien staje się nagle Adrianem, zmienia płeć itd

ocenił(a) serial na 10
Krolka_Karolcia

Jest już dawno na disney channel.2 sezon ma sie pojawić w maju 2017 a 3 w lato 2018

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones