PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560177}
7,5 12 790
ocen
7,5 10 1 12790
6,9 8
ocen krytyków
Mildred Pierce
powrót do forum serialu Mildred Pierce

mildred

ocenił(a) serial na 6

czy tylko ja sadze, ze to byla zla matka. nie w rozumieniu, ze nie kochala dzieci. po prostu nie nadawala sie na matke. moze to tez wina kate winslet, ze gra jakas przerazona. mozliwe, ze ona ma niestety sposob grania na jedna lape.
jak matka, ktora ledwo oddycha rozmawiajac z corka moze w nastepnej minucie nabrac tyle zlosci, ze ja bije i znow byc przerazona. ta gra byla dosc niespojna.
poza tym, uwazam ze mildred rzeczywiscie nie do konca dbala o ludzi. szla do lozka z kolejnymi facetami a zaraz potem siena nich zloscila, ze cos robia nie tak. trzeba bylo wczesniej brac pod uwage, ze facet mnie denerwuje i zyc samej. chyba tego nie potrafila, tylko chciala wyrzywac sie kolejnych osobach [ wyrzywać w rozumieniu, chciala miec pretensje zawsze o cos]. to typ kobiety, ktory nie potrafi byc sam a jednoczesnie nie ma dobrego mniemania o innych. corka w gruncie rzeczy odziedziczyla to po niej. mildred, badz co badz, miala pecha do facetow, ktorzy mieli ja gdzies bo sama miala ich gdzies.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones