PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560177}
7,5 12 790
ocen
7,5 10 1 12790
6,9 8
ocen krytyków
Mildred Pierce
powrót do forum serialu Mildred Pierce

Z odcinka na odcinek

ocenił(a) serial na 7

coraz głupsza ta biedna Mildred. O ile na początku myślałem, że jest zaradna kobieta, która cos osiągnie o tyle z kazdym odcinkiem płakałem nad losem tej biednej kobiety. Jak mozna było tak w dupe włazic córce, która nie dosc ze ja ponizała, olewala i miała za nic to jeszcze na koniec<tutaj powinna byc tresc o wybyzkaniu jej SPOILER drugeiego męza koniec SPOILERA> to na koncu tak okrutnie z niej zadrwiła, a ta Mildred co? przez całe bite 5 odc włazi jej w dupe, pozniej robi to samo temu swojemu "dzonowi depowi". Brak słów na okreslenie jej głupoty.

ocenił(a) serial na 8
loozack

jest na to okreslenie- milosc matki. bezwarunkowa, piekna, ale dla niej (bohaterki) okrutna i wyniszczajaca. zycie, tak tez bywa.

ocenił(a) serial na 9
loozack

Dokałdnie makoo ma rację. Mildred widziała w Viedzie inną osobę. I kto wie, może Vieda była faktycznie inna, w końcu za wiele o niej nie wiemy. Wydaje się za to być szczera, kiedy na swoim recitalu śpiewa piosenkę dedykowaną swojej matce. Może właśnie taką ją widziała Mildred.

ocenił(a) serial na 7
marian_85

nie przeszkadzało to jednak jej wykorzystywac i na koncu zabrac faceta dla swojej matki

ocenił(a) serial na 7
loozack

Może i dobrze, że tak się stało. Skoro dał się "zabrać" to nie był dla niej odpowiedni, jeszcze do tego z jej córką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones