PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560177}
7,5 12 804
oceny
7,5 10 1 12804
6,9 8
ocen krytyków
Mildred Pierce
powrót do forum serialu Mildred Pierce

Fantastyczny :)

ocenił(a) serial na 8

Od pierwszych minut ciekawy, zdecydowanie bardzo nieprzewidywalny. Minęły dwie części, a ja mam w głowie tyle refleksji na ich temat... Niesamowite, jak życie kobiety może zmienić się w tak krótkim czasie!

ocenił(a) serial na 8
urinmyveins

Niesamowite ! :p

ocenił(a) serial na 4
urinmyveins

Twój komentarz mnie zachęcił, jednak teraz, po 3 odcinkach jestem zawiedziona. W ogóle mnie to nie wciągnęło, wręcz przeciwnie - nudne jak flaki z olejem, jedyną refleksją jest ta, że nie rozpieszczanie hamuje rozwój małych Vedopotworków :/ ( ale oglądnę do końca żeby być konsekwętną).

ocenił(a) serial na 9
wild_wolf

ludzie o co chodzi z tym "oglądnę"? piszmy po polsku

ocenił(a) serial na 4
francislionel

to jest tzw regionalizm i to w języku polskim

użytkownik usunięty
wild_wolf

ale już "konsekwĘtną" regionalizmem nie jest

ocenił(a) serial na 4

to na serio straszne, co nie zmienia faktu że mi serial się nie podobał

ocenił(a) serial na 9
urinmyveins

ja łyknąłem na raz całość:) jestem pod ogromnym wrażeniem... prawdziwa uczta:)

urinmyveins

Mam za sobą dwa odcinki. Jak do tej pory mi się podoba :) Czekam na kolejne :)

bejbik89

ja też. Lubię klimat tego serialu ;-) i Kate.

ocenił(a) serial na 9
urinmyveins

Bardzo dobry serial, obejrzalam go w calosci w jednym kawalku bo byl niesamowicie wciagajacy. Swietna obsada, niesamowita Kate Winslet a takze Guy Pearce ( ktorego niezbyt lubie ale jest dobrym aktorem), Brían F. O'Byrne (zagral w zwariowanym Intermission), Evan Rachel Wood (bardzo zdolna mloda aktorka ktora przez 2 lata byla w zwiazku z Marilyn Manson, brrr...), a takze mloda Veda - Morgan Turner zapowiada sie bardzo ciekawie.


ocenił(a) serial na 7
urinmyveins

Ja też jestem pod wrażeniem tego serialu, podobało mi się, klimat genialny, fabuła moim zdaniem interesująca a obsada- wyborna, w szczególności Kate Winselt, przynajmneij mnie bardzo podobała się jej gra.

ocenił(a) serial na 7
kilmenyy

Dupy nie urywa...

8...góra....

Artur_Raven

właśnie 8 czyli bardzo dobry, klimatyczny, świetnie gra Winslet i Guy Pearce plus Morgan Turner, fajna muzyka, świetne kostiumy i dużo emocji :)

ocenił(a) serial na 9
pixi222

Cz będzie drugi sezon?

emilka_12_12

nie mam zielonego pojęcia ale zdaje mi się, że to był mini-serial tylko :/

ocenił(a) serial na 8
emilka_12_12

Tak. Jak James M. Cain zmartwychwstanie i napisze kolejną powieść. Producenci już podobno prowadzą rozmowy w tym kierunku!

ocenił(a) serial na 9
Mariusz1990

W Hollywood wszystko jest możliwe, ktoś może dopisać drugą część. Poza tym nie kpij ze mnie, nie wiedziałam, że to na podstawie powieści.

ocenił(a) serial na 8
emilka_12_12

Nie kpię. Sarkazm nie zawsze jest złośliwy ;) (Przynajmniej w moim wykonaniu). W każdym razie teraz już wiesz :)

ocenił(a) serial na 9
Mariusz1990

Ok. Wybaczam ;P. A książka Cain'a ma taki sam tytuł, jak serial?

ocenił(a) serial na 8
emilka_12_12

Tak :)

ocenił(a) serial na 9
emilka_12_12

Ten serial to autorski projekt reżyserski, Holiłud nie miało tu wiele do gadania :)

Artur_Raven

"Dupy nie urywa..."

Dokładnie. Poza tym ten serial to taka typowo amerykańska kapitalistyczna agitka o przedsiębiorczym Kopciuszku. Odrzuca mnie taka nachalna propoaganda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones