Midnight, Texas
powrót do forum 2 sezonu

sezon 2 jeszcze lepszy

ocenił(a) serial na 5

niż poprzedni,więcej wątków i tajemnic,serial się rozkręca i z każdym odcinkiem bardziej przyciąga,naprawdę fajny i klimatyczny serial.

zdrapka27

No nie wiem mi to wygląda jak taka trochę podróba Lucyfera ale w uboższym wydaniu.

ocenił(a) serial na 5
ChubakaCieLubi

Żartujesz chyba,lucifer to bieda z nędzą w porównaniu do tego, większość odcinków nie da się obejrzeć bez przewijania do przodu,postacie są naciągane i denerwujące a scenariusz piszę chyba gość od troskliwych misiów.

zdrapka27

No co kto lubi na mnie ten serial nie wywołał jakiegoś wow, wszystko wrzucone do jednego kosza wymixowane i podane na talerzu. Brak mi czegoś konkretnego w tym serialu.

użytkownik usunięty
ChubakaCieLubi

mam podobne odczucia, midnight to taki misz-masz, ktory probuje byc oryginalny ale jakby rozlozyc na czesci to dosc wtorny i przewidywalny.

ChubakaCieLubi

Od serialik do obejrzenia i tyle chociaż zgodzę się że można się pogubić, bo chciano za dużo wrzucić do jednego worka.

ocenił(a) serial na 7
ChubakaCieLubi

Oj, nie. Lubię Lucifera, ale poza głównym motywem, oraz bohaterem pojedyncze odcinki to trochę takie zapchajdziury fabularne. W MT przygody Manfreda i S-ki są o wiele ciekawsze. No, i to trochę mniej grzeczny serial od Lucka. ;)

zdrapka27

Potwierdzam:) II sezon jest lepszy niż pierwszy, a Wielebny zniknął, bo musiał w Narcos Meksyk palenie pól z uprawami nadzorować:)

zdrapka27

jestem już po 8 odcinku 2 sezonu i ten w porównianiu do pierwszego to sztos!

Sh4y25

ja oglądam siódmy:) babcia "Pierwsza przeklęła klan Kardaszjanów":D:D:D:D:D:D:D

zdrapka27

Niestety, nie będzie dane nam przekonać się, jaki będzie sezon trzeci...bo go odwołali:(

Kasss1711

Wielka szkoda, bo drugi sezon dużo lepszy :(

lilith79

Prawda?Też żałuję...

użytkownik usunięty
Kasss1711

o kurde, oby w takim razie w 2x9 wyjaśnili wszystkie wątki. Co za żenada, czemu tyle fabularnych seriali pada, a gówna proceduralne się ciągną i ciągną.

God only knows...oglądalność?

użytkownik usunięty
Kasss1711

:c nie czaję ludzi, którzy się na nią składają

Ja też, ale głupich nie sieją, sami się rodzą.

ocenił(a) serial na 5

Ehh nie wierzę :/ serial miał potencjał

Kasss1711

Załamałam się jak przeczytałam ... serio...
w ogóle co się w ostatnim odcinku wydarzyło! :OOOO

Sh4y25

Zakończenie szokujące....

ocenił(a) serial na 7
Kasss1711

I pełne pole popisu na 3 sezon ale niestety nie będzie

Cyjanek6611

Ktoś napisał, że jakby Netflix przejął serial to może...

Kasss1711

Serial musiałby się cieszyć popularnością jak np Lucyfer w Europie dlatego Netflix go przejął, albo Z Nation też swego czasu cieszyło się dużą popularnością.

Problem z Texasem jest taki że został on słabo wypromowany, po prostu mało osób nawet wie że taki serial istnieje.

W czasach Gry o Tron ciężko przebić się z taką tematyką. Powstaje teraz ogrom seriali ale nieliczne dożywają dłużej niż 2 sezony.

Mogę was pocieszyć tylko tak że lepiej aby serial kończył się dobrymi wspomnieniami niż by mieli go pogarszać z sezonu na sezon.

ChubakaCieLubi

Prawda, zakończył się nieźle.
Co nie zmienia faktu, że jest mi przykro, że już więcej go nie będzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones