Miasteczko South Park (1997)
Miasteczko South Park: Sezon 17 Miasteczko South Park sezon 17, odcinek 10

The Hobbit

22m
8,0 340
ocen
8,0 10 1 340
Miasteczko South Park
powrót do forum s17e10

s17e10

ocenił(a) serial na 10

Świetny odcinek, to co Gay-fish zrobił na koniec było bardzo pouczające.
To mnie utwierdza w przekonaniu, że South Park to najgenialniejsza rzecz jaką wydała telewizja.

zinedine

Dokładnie, Parker i Stone to arcymistrzowie satyry. Szkoda że to już koniec sezonu, ale może lepiej dostać mniej lepszych odcinków niż mają na siłę robić więcej :) hhmmm i nie trzymają się trochę fabuły bo przecież Kim zginęła w odcinku ''The Tale of scottie mcburgerballs;; czy jak to sie nazywalo :D

ocenił(a) serial na 8
mmaakkss

koniec sezonu?? To leniwe pasztety.Tylko 10 odcinków.Nachapali się już i robić się chce...

ocenił(a) serial na 10
czlowiek_z26

Zajęci są robieniem gry.

nietwojasprawa

Na tym etapie gra powinna byc juz prawie skonczona jeśli ma wyjść w marcu, a planowana była na grudzień i tak :)

ocenił(a) serial na 10
mmaakkss

Matt i Trey lubią robić wszystko na ostatnią chwilę nie dziwię się, że gra ma 'lekkie' opóźnienie. : )

ocenił(a) serial na 8
mmaakkss

Pierwotna data premiery to był marzec, ale 2013 roku. Także lekkie roczne opóźnienie... no ale nic to.... lepiej, że przysiedli i mam nadzieje, że stworzą gre na poziomie, aniżeli mieli by wypuścić crapa zrobionego na szybko..

ocenił(a) serial na 9
zinedine

W pełni się zgadzam! Najlepszy odcinek z całego sezonu! Uśmiałam się do łez a zakończenie naprawde mnie poruszyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones