PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778883}

Miłosne potyczki

Aşk Laftan Anlamaz
7,9 1 087
ocen
7,9 10 1 1087
Miłosne potyczki
powrót do forum serialu Miłosne potyczki

Emisja w Polsce!

ocenił(a) serial na 9

Emisja od 14 stycznia o godzinie 13.15 w TVP 2!

Adpadi123

Świetna wiadomość mam nadzieje że TVP2 przeżuci się teraz na komedie :)

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Też mam nadzieję :)

ocenił(a) serial na 8
Televisa__Filmweb

Serial ma się nazywać Miłosne potyczki.

Televisa__Filmweb

Tak wiem dodałem tytuł do kontrybucji - Ale zanim sprawdzą to jednak trochę potrwa ;)

Adpadi123

Szkoda że na razie wyemitują tylko 14 odcinków ):

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Nie telemagazyn się pomylił serial będzie liczył 102 odcinki tak samo że łzy Cennet będzie miało 151 odcinków a ma 115

ocenił(a) serial na 8
Televisa__Filmweb

Pisząło ze ma 151 a ma 115

Televisa__Filmweb

Możliwe że się pomylili z ilością całości :) - Jednak jestem ciekaw czy serial się przyjmie, bo jeżeli nie to poprzestaną na 14 odcinkach.

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Np. Na teleman czy na innych stronach pisze ze ma 102 A telemagazyn zawsze się mylił z odcinkami tak jak łzy Cennet

Televisa__Filmweb

Na TV2 jednako podano że ma 102 odcinki - Co do serialu to gdybym miał oceniać po pierwszym odcinku to nie oceniłbym wyżej niż na trójeczkę.

Niestety pierwszy odcinek bardzo słaby główny bohater straszny pozer, dziewczyna zresztą też nie lepsza histeryczka na każdym kroku.

Co prawda później jest już lepiej - Ale nadal uważam że wypada średnio, na tle dwóch innych komedii tureckich które oglądałem.

ocenił(a) serial na 10
buterfly

ja chce wiecej i wiecej duzo wiecej oby bylo do konca a nie jak Puls to robi :(

Zbuntowany_RBD

Mnie niestety główni bohaterowie nieprzekonującą, uważam że są za bardzo przerysowani ):

ocenił(a) serial na 10
Adpadi123

Dlaczego jak się ogląda jakiś serial Turecki na VOD.TVP.PL, to zawsze tak samo jak w telewizji . Jak się ogląda te seriale na VOD nawet te dawno już emitowane, na TVP 1 i TVP 2 . Jest tak że jest logo znak wodny i pod nim premiera zawsze napis po prawej stronie i od 12 lat po lewej stronie . Ale pod koniec każdego odcinka jak się ogląda na VOD, to przed końcem odcinka jest napis Oglądaj na VOD.TVP.PL a póżniej zaraz Doktor z Alpejskiej wioski a następnie jakiś tam serial jeszcze . Po co to komu na VOD takie coś przeszkadza tylko w oglądaniu, co ciekawe tylko w Tureckich serialach tak jest . A jak się ogląda polskie seriale na VOD to jest tylko samo logo TVP 1 lub 2 i nie ma żadnego oglądaj na VOD i zaraz i następnie . Dlaczego Tureckie seriale wstawiają wszystkie z tymi napisami jak leci każdy odcinek premierowy w telewizji a polskie seriale są bez tych napisów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones