PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873631}

Miłość i śmierć

Love and Death
7,1 10 944
oceny
7,1 10 1 10944
7,0 4
oceny krytyków
Miłość i śmierć
powrót do forum serialu Miłość i śmierć

W połowie pierwszego odcinka zdałem sobie sprawę, że znam tę historię. Bo to o tym samym, co serial Candy na Disneyu. Kurde, po co robić dwa seriale o tym samym? Nie chce mi się drugi raz oglądać tej samej historii. A tamten był naprawdę niezły. 

belmont33

to jes remake o ile sie nie myle starego filmu z 1990 i serialu Candy

ocenił(a) serial na 7
belmont33

bo ten jest lepszy

belmont33

Dokładne. Mam tak samo.

belmont33

Miałam dokładnie tak samo, odpuściłam oglądanie bo historia znana , opowiedziana i jeszcze nie zapomniana

ocenił(a) serial na 8
belmont33

Ja obejrzę dla Elizabeth Olsen. Ona jest cudna.

ocenił(a) serial na 8
belmont33

Obejrzałem 3 odcinki L&D,a potem pierwszy i ostatni odcinek Candy z J. Biel. Mając porownanie powiem, że produkcja HBO to cud, miod i orzeszki lizać w porownaniu do Candy. Candy wygląda jakby był w Polsce robiony, słabe zdjęcia, słaby scenariusz, słaby montaż, słabe dialogi, słabe aktorstwo itd. Ale oczywiście to moja ocena subiektywna.

yaromin

To tak jak Ty. Ale to moja subiektywna ocena.

ocenił(a) serial na 7
belmont33

No Candy był dużo gorszy, tutaj Elizabeth Olsen robi robotę i w ogóle obsada jest elegancka, klimat dużo lepszy, historia dobrze nakreślona i fajnie się rozkręca, w Candy w pierwszym odcinku dostajesz wszystko na talerzu i nie bardzo Cie to obchodzi bo nie znasz żadnego backstory

belmont33

Odczekaj trochę i obejrzyj ten serial. To ciekawe obejrzeć tę samą historię ale inaczej opowiedzianą. Ta historia zdecydowanie nadaje się na taki dubel tym bardziej, że z komentarzy wynika, że serial "Miłość i Śmierć" jest lepszy.

ocenił(a) serial na 7
belmont33

Oglądałam Candy, ale ten serial jest dużo lepiej nakręcony.

belmont33

mam tak samo. Po 1 odcinku wyłączyłem.

belmont33

Obejrzałam Candy na Hulu, nie miałam pojęcia o tym serialu, wyskoczyło w poleconych i przebrnęłam przez te 5 odcinków, chociaż nie jestem kompletnie fanką Biel. Zbrodnia zaciekawiła mnie na tyle aby o niej poczytać (wiele motywów nie jest wyjaśnionych) i wtedy zobaczyłam, że HBO zrobił serial o tym samym. Znałam już historię, ale mogę jedynie powiedzieć, że Jesse Plemons i Elizabeth Olsen sa o wiele lepiej dobrani. Szczególnie ona daje się w tym serialu lubić. Ogólnie uważam za lepszy, ale właściwie wszystkie serialu HBO są lepsze od tych z Hulu. Candy wyglądał na niedokończony, aktorka mnie denerwowała. Tak wiem jak to się skończy, ale i tak oglądam ;)

ocenił(a) serial na 7
cumartesi

Z tych opinii na forum można odnieść wrażenie, że ,,Candy'' miało lepszą charakteryzację, a aktorsko lepiej wypadło w ,,Love and Death''. :)

cumartesi

Candy świetnie odwzorował obraz ameryki w tamtym czasie. Ta brązowa stylistyka bardzo dobrze wypadła, świetnie się to oglądało.

Robson293

Obraz Ameryki w tamtym czasie? Niestety również Love & Death wygrywa. Aha, urodziłam się, wychowałam i mieszkam w USA. Jeśli ty znasz te realia z filmów, ja znam je z autopsji.

cumartesi

Tak podoba mi się obraz ameryki przedstawiony w tym serialu. Estetyka i kolorystyka jest bardzo dopracowana. Chodzi o te brązowe kolory tak charakterystyczne dla Texasu.Też mieszkam w Stanach a konkretnie w Texasie i wiele budynków ma brązowy odcień, taka już jest stylistyka na południu. Twórcy serialu wykonali świetną robotę przedstawiając różnicę w stosunku do obecnych czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones