PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873631}

Miłość i śmierć

Love and Death
7,1 10 944
oceny
7,1 10 1 10944
7,0 4
oceny krytyków
Miłość i śmierć
powrót do forum serialu Miłość i śmierć

Byłybyście skłonne do romansu z mężczyzną o takim wyglądzie? Dla mnie absurdem jest dobór tego aktora i śmiać mi się chce, gdy widzę że Elizabeth Olsen, którą oceniłbym na 9/10, szaleje za tym gościem.

DrMovie24

niby tak ale z drugiej strony w realnym życiu jest mężem Kirsten Dunst a ona raczej też do brzydkich nie należy ;)

ocenił(a) serial na 8
Martysienka

Nawet grali małżeństwo w Fargo i Psich Pazurach, widać tym razem że naprawdę zamienił małżonkę dla tej produkcji. :) Niemniej jednak Plemons to jest totalne dziwadło na ekranie, nie pierwszy seria czy film z jego udziałem gdzie przykuwa uwagę swoim nienaturalnym zachowaniem i wyglądem. Ja to mówię w pozytywnym tonie, bo wzbudza niejako sam w sobie ciekawość na ekranie a to już coś.

ocenił(a) serial na 6
Martysienka

Należy :)

DrMovie24

To chemia i to się zdarza. Ta sytuacja na meczu, pamiętasz? Pachniał seksem, zaczął ją pociągać. Później nawet śmieszkowała, że jak się wda z nim w romans to nie grozi jej zakochać się w nim właśnie ze względu na jego wygląd.

DrMovie24

Mi się ten facet bardzo podoba. Lubię blondynów, jest wysoki, miły, ma coś takiego w sobie, że może budzić zainteresowanie większe od narcyza o "idealnym wyglądzie."

ocenił(a) serial na 8
DrMovie24

Z twarzy i z masy ciała to tak średnio. Ale jest …. - wysoki - biały - pracownikiem umysłowym - zadbany - zaufany - miły - kulturalny - znany bohaterce - są w tej samej sekcie religijnej i w radzie nadzorczej sekty - grają razem w siatkowke - ma doskonałego penisa Chyba wystarczy na romans.

ocenił(a) serial na 8
DrMovie24

Od pierwszego odcinka współczułam Elizabeth :P

ocenił(a) serial na 8
DrMovie24

Absolutnie nie mój typ.

DrMovie24

Ech, i tutaj trochę śmieję się z kobiet, które chcą być oceniane za to jakie są, a nie jak wyglądają. Takie podwójne standardy.

Facet jak facet. Najważniejsze co ma do powiedzenia. Czy jest typem typowego ciacha? Pewnie nie, ale ma coś w sobie.

DrMovie24

Naprawdę? A ja uważam, że to kwestia gustu. Ocena tylko przez pryzmat wyglądu jest płytka..

DrMovie24

Najprawdopodobniej mało znasz życie heh magnetyzm nie tylko może objawiać się w wyglądzie. W dodatku druga sprawa - wygląd to kwestia gustu.

ocenił(a) serial na 6
DrMovie24

W większości wypadków kobiety nieco inaczej doświadczają seksualności. Nie patrzą na faceta; "i ale fajny, dałabym się wybzykać". Warstwa wizualna gra rolę drugoplanową. Chemia rodzi się znienacka, a narasta etapowo. Czasem najważniejsze są wspólne tematy i spędzanie czasu. Oczywiście, można i tak pozostać z friendzone, bo facet najzwyczajniej w świecie nie pociąga i nie ma opcji przełamania ściany, a czasem dzieje się rzecz niesamowita; odnalezienie klucza feromonowego. To o wiele bardziej skomplikowane i ciężko to wyjaśnić... ale ogółem ten aktor coś w sobie ma. Jego uroda jest niecodzienna, łagodna, twarz pełna dobroci i niewinności. Są kobiety, które lubią takich mężczyzn. Nie każda leci na szczękokościstego, czworopacznego macho. A im kobiety starsze, tym tacy don juani robią coraz mniejsze wrażenie. A taka "klucha" jest swojska. I faktycznie, jest w tym coś z egotyzmu, samouwielbienia lub kompleksów. "Będę z brzydszym, bo mnie nie zdradzi, będzie mnie ubóstwiał".

przewrotnie

Co to znaczy „czworopaczny”?

ocenił(a) serial na 6
JoasiaAsia

miało być sześciopaczny.

przewrotnie

W takim razie: co to znaczy „sześciopaczny”? Nigdy nie słyszałam takiego określenia

ocenił(a) serial na 6
JoasiaAsia

przymiotnik od sześciopaka na brzuchu.

użytkownik usunięty
przewrotnie

Masz 100% racji. Wspaniałe wyjaśnione

DrMovie24

Moja Kobieta mówi, że każdemu może podobać się coś innego

DrMovie24

Otóż to, mógłby zagrać ktoś bardziej ładny ;)

DrMovie24

Absurdem jest dobór aktorki, a nie aktora. Plemons wygląda jak zwykły facet, podobnie jak jego postać w rzeczywistości. Olsen jest sporo ładniejsza od rzeczywistej Candy Montgomery ale brzydka kobieta w głównej roli nie przejdzie.

ocenił(a) serial na 6
1992kamil

a ja uważam, że Olsen w tej roli jest fenomenalna. Z cichej myszki, porządnej mamusi wzbudzającej sympatię i nawet lekkie politowanie przemienia się w wyzutego z empatii, manipulatorskiego, odpychającego potwora. Nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli.

przewrotnie

Nie chodzi o grę aktorską a o wygląd. Olsen nie wygląda jak postać, którą gra. Plemonsowi o wiele bliżej do brzydoty oryginału. 

ocenił(a) serial na 6
1992kamil

oryginał Plemonsa nie był wcale taki brzydki, a Olsen ucharakteryzowana przypomina tę kobietę.

DrMovie24

Nigdy przenigdy..też mnie raził jego wygląd do roli kochanka...bue

ocenił(a) serial na 4
DrMovie24

Ja z kolei zawsze się zastanawiałam jakim cudem Glenn Close mogła być obiektem pożądania w "Niebezpiecznych Związkach"

ocenił(a) serial na 8
soulsister

O tak! Glenn Close trudno nazwać kobiecej urody. Jak to powiedziała Czubaszek "Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać"

ocenił(a) serial na 7
DrMovie24

Ile Ty masz lat? Już samo sformułowanie i zadanie tego pytanie świadczy, że w głowie masz niewiele : ) Radzę Ci popatrzeć sobie na ludzi na ulicy, na przystankach, generalnie wokół siebie, w dowolnym wieku, a potem sobie wyobraź, że właściwie każda napotkana kobieta jest czyjąś żoną i matką, a każdy prawie facet ma żonę... życie nie tylko wokół tego się toczy jak kto wygląda.

ocenił(a) serial na 8
DrMovie24

Problemem dzisiejszego świata jest zbytnie skupianie się na wyglądzie. Alan choć urodą nie grzeszył, był bardzo ciepłym, potrafiącym słuchać facetem. No i bohaterka miała wreszcie z kim porozmawiać, a nawet pójść do wesołego miasteczka. Alan był dla niej takim dwa w jednym i kochankiem i przyjacielem.

DrMovie24

Kobiety aż tak nie zważają na wygląd, jak mężczyźni, dlatego totalnie mnie śmieszą te teorie incelskie o chadach i o tym, że ich celibat jest wynikiem ich wyglądu :D Mężczyzna może kobietę pociągać z bardzo wielu powodów, zachowanie, inteligencja, wrażliwość, stanowczość, dojrzałość emocjonalna i wiele wiele innych

DrMovie24

Żenujące jest to co piszesz, ale piszę zapewne miss wsi

DrMovie24

Autor tego posta jest chyba dzieckiem. Z pewnością dzieckiem umysłowym. Świat to nie jest kur*wa instagram czy tiktok z przerobonymi facjatami.... Przecież otaczają ciebie ludzie to widzisz jak wygladają - są RÓŻNI. Ładni, mniej ładni, brzydcy - różni. Różne rzeczy, przymioty i emblematy się podobają. Wystarczy wejść na profil losowej aktorki na filmwebie i widać w komentarzach same peany na cześć jej "urody.", choć np. dla mnie może być średnia.

DrMovie24

I w sumie to dobrze, że w serialach coraz częściej widać "normalne", "zwykłe" twarze, a nie same sexi plexi insta babki i chłopaczki.

DrMovie24

Jeżeli czujesz do kogoś pociąg seksualny to wygląd ogólny nie ma aż takiego znaczenia. Liczą się właśnie te małe, na pozór niewidoczne rzeczy które cię kręcą jak np., zapach, uśmiech, ton głosu,sposób poruszania się....

DrMovie24

Nie, nie byłabym skłonna. Dla mnie jest on odpychający z wyglądu, nawet jeśli to normalny, miły gość, pachnący seksem. Film ogląda się głównie oczami. Autorze posta, zgadzam się z Tobą, dobór tego aktora do roli amanta nie był zbyt fortunny.

A te wszystkie oburzenia i umoralnienia, które są tu pisane, to śmiem przypuszczać, że głównie przez niezbyt urodziwe kobiety. ;)

DrMovie24

To, że za tobą nikt nie szaleje wcale nie znaczy, że tak powinno być z innymi

DrMovie24

Uroda urodą, ale facet jest po prostu obleśny. Nie powinni go dawać do roli, w której odrywa kochanka, bo staje się to niewiarygodne. Zresztą oryginał był przeciętnym facetem, ale nie obleśnym. Każdy inny aktor byłby lepszy od niego.

DrMovie24

Byłam modelka. Umawiałam się tylko z „regularnymi” facetami, bo jestem zbyt próżna i lubię być jedyną atrakcyjną osobą w związku. Mój były chłopak, absolutnie nieatrakcyjny, był tak inteligentny, tak czuły i rzadko to mówię o ludziach - był tak dobrym człowiekiem, że wyszłam z tego związku kompletnie poszarpana i zajęło mi lata aby dojść do siebie. Stąd absolutnie rozumiem Candy i jej adorację do tego gościa. Po prostu ma coś w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones