PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873631}

Miłość i śmierć

Love and Death
7,1 10 950
ocen
7,1 10 1 10950
7,0 4
oceny krytyków
Miłość i śmierć
powrót do forum serialu Miłość i śmierć

Nie uniknie się tego porównania. Która z pań i który serial wypada lepiej? Bo przecież obie zagrały tą samą postać. Wprawdzie w dwóch rożnych telewizjach, ale w krótkim odstępie czasu. I seriale są w zasadzie o tym samym.

srick.pl

Myślisz o CANDY: ŚMIERĆ W TEKSASIE ? Z Jessicą Biel ?

srick.pl

Biel.Olsen ewidentnie widać że było z twarzą robione już.

ocenił(a) serial na 2
Daniel_Z_filmweb

Nawet jeśli ,to jakie to ma znaczenie w kontekście zadanego pytania ...

srick.pl

Biel. bez dwóch zdań.

jako Candy Montgomery pod względem wyglądu i gry aktorskiej Jessica Biel to strzał w dziesiątkę. jej portret Montgomery jest definitywnie bardziej wiarygodny.

w Love and Death strasznie mnie drażni to jak zbagatelizowano charakteryzację Olsen. nie wygląda na kurę domową z lat 70/80 i tym bardziej nie przypomina samej Montgomery. Biel lepiej też oddała jej osobowość niż Olsen.

isobel

Zdecydowanie lepsza była Olsen! :) I serial HBO. Świetna charakteryzacja. Bardzo przypominała prawdziwą Candy Montgomery.

ocenił(a) serial na 6
srick.pl

Stworzyły dwie różne postacie. Olsen to pogodna, przykładna pani domu, którą wszyscy lubią. Biel - zamyślona, smutna, nieszczęśliwa.

srick.pl

Dla mnie Olsen. Biel jest przegięta i szło to w jakąś kuriozalną stronę i dobrze właśnie, że nie jest podobna do oryginału. Wygląd Biel odciągał od historii, ale tam też, tak jak w L&D, nie zadbano o zniuansowanie. Po prostu pomyślano ją jako bicz i tyle.

srick.pl

Olsen strasznie mnie irytowała. Mimika twarzy wydaje się wręcz przerysowana, a po jej crazy eyes od razu miałabym przeczycie, że wariatka xd

ocenił(a) serial na 5
srick.pl

Zdecydowanie Biel. Tam historia była bardziej zwięzła, duszność małego miasteczka biła z ekranu, a charakteryzacja postaci była fenomenalna. Odwzorowanie postaci 1:1. Olsenka nie była wcale podobna, nawet z fryzury, aktorka która grała Betty też wcale jej nie przypominała. Serial HBO jest "weselszy" jeżeli tak mogę napisać. Biel fenomenalna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones