PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873631}

Miłość i śmierć

Love and Death
7,1 10 950
ocen
7,1 10 1 10950
7,0 4
oceny krytyków
Miłość i śmierć
powrót do forum serialu Miłość i śmierć

Lepszy niż Candy

ocenił(a) serial na 8

Serial opowiada tę samą prawdziwą historię co "Candy", ale moim skromnym zdaniem jest dużo lepszy pod każdym względem.

ocenił(a) serial na 8
FilmowaHolka

Obejrzałem 3 odcinki L&D,a potem pierwszy i ostatni odcinek Candy z J. Biel. Mając porownanie powiem, że produkcja HBO to cud, miod i orzeszki lizać w porownaniu do Candy. Candy wygląda jakby był w Polsce robiony, słabe zdjęcia, słaby scenariusz, słaby montaż, słabe dialogi, słabe aktorstwo itd. Ale oczywiście to moja ocena subiektywna.

FilmowaHolka

ale że również pod względem charakteryzacja też? bo jak tak, to kompletny bullshit. w ogóle nie uczyniono wysiłku w to, żeby aktorzy Love and Death faktycznie przypominali ludzi których grają. obejrzałam zarówno serial Hulu jak i dostępne odcinki serialu HBO i jak dla mnie Candy jest po tysiąckroć lepsze.

isobel

Też wolę Candy. Mogą wszystko ich prawo, ale skoro jadą na patencie prawdziwej historii, to raczej powinno się aktorów dobierać lub robić podobnymi, a Olsen w tym serialu, to ładna paniusia, którą prawdziwa pani siekiera z pudlem na głowie nie była. ;)

miarara

dokładnie: jak patrzę na Olsen w tym serialu, widzę jakąś tam ładną znudzoną, psychotyczną kurę domową (i to nawet nie z lat 70/80) a nie Candy Montgomery.

ocenił(a) serial na 8
isobel

Moim zdaniem, postacie są dużo lepiej przedstawione w "Candy"!

Perelka89

prawda? niemniej słyszałam, że Love & Death będzie bardziej precyzyjne jeżeli chodzi o proces Candy Montgomery - prawnik który ją bronił był bardziej zaangażowany w tą produkcję. plus w serialu Candy musieli skrócić proces, co daje mylne wrażenie tego, co naprawdę wydarzyło się na rozprawie.

FilmowaHolka

Choć oba dobre, to L&D faktycznie lepszy. Dodatkowo lubię Elizabeth Olsen, przez co tym bardziej lepiej się ten ogląda.
Natomiast zadziwia mnie to, że w tak krótkim czasie dwa wielkie studia zekranizowały tę samą historię.

FilmowaHolka

Zgadza się. I na duży plus że nie ma w tej wersji wepchniętych żadnych murzynów.

FilmowaHolka

„Candy” podobał mi się. Teraz nadszedł czas na L&D. Zobaczymy bo widzę że zdania są podzielone…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones