PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105183}

Melrose Place

6,6 1 682
oceny
6,6 10 1 1682
Melrose Place
powrót do forum serialu Melrose Place

jak to sie dalej rozwinie? ktoś wie?

użytkownik usunięty
nathalie34

Od jakiegoś czasu oglądam ten serial na cbs i najbardziej znienawidzoną przeze mnie postacią jest Jane! Niemal od pierwszych obejrzanych odcinków, do teraz. A najbardziej lubię jej młodszą siostrę i Amandę właśnie.

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

''melrose place'' pamietam jeszcze z czasow jak chodzilem do podstwawowki. jesli chodzi o amande to pamietam ze grala tam wredna picze. bez watpienia trzeba bylo przyznac ze byla znakiem rozpoznaczym tego serialu. ostatnio zakupilem 1 sezon na dvd i zaczalem od poczatku ogladac ''melrose place'' i jak to na wielu stronach mozna przeczytac serial poczatkowo nie byl niczym niezwyklym. taki sobie serial. jednak od momentu gdypojawila sie amanda (21 odcinek 1 sezonu) serial zaczal robic sie ciekawszy mimo ze bohaterka grana przez nia poczatkowo jest raczej pozytywna postacia. jesli chodzi o Jane to jak narazie jest to bardzo fajna postac. co np. bardzo mi sie u niej podoba to to ze mimo ze nie lubie kobiet w krotkich wlosach to josie bissett wyglada w nich naprawde atrakcyjnie. moja ulubiana bohaterka z calego serialu jest megan grana przez kelly rutherford (pojawia sie dopiero w 5 sezonie). luksusowa prostytutka naslana na michaela przez jego zone kimber.

ocenił(a) serial na 7
Bee_Jay_2

ja pamiętam ten serial z 1 klasy liceum, zawsze byłam nim zafascynowana , pamiętam kelly rutherford, grała również w serialu :Pokolenia" , piękna !

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

o tak, ''pokolenia'' pamieta ale kelly nie za bardzo. wiem ze grala pozniej jeszcze w innej produkcji spelling'a ''wiezy krwi''.

nathalie34

U nas serial był mało popularny w latach 90 bo moja mama nie pamięta tego serialu.

ocenił(a) serial na 7
Ruben_fw

Był bardzo popularny , leciał na polsacie, wszystkie moje koleżanki ogladały.

nathalie34

Brakuje mi go szkoda że cbs drama skasowali w cyfrowym polsacie.

ocenił(a) serial na 7
Ruben_fw

Mogliby puścic np. na polsacie 2 , ale byłoby fajnie odświeżyć sobie ten serial :)

nathalie34

Lepiej by było na tvn lub tvn 7 możemy sobie pomażyć nie mamy wpływu na tv.

Ruben_fw

Pomarzyć

nathalie34

Oglądam urywki na youtube.

ocenił(a) serial na 7
Ruben_fw

Wszystkie sezony dostępne na vider.pl

nathalie34

Ale ta strona nie działa wchodziłem kiedyś i było napisane że stronka jest zawieszona.

ocenił(a) serial na 7
Ruben_fw

Działa, kończę własnie oglądać 1 sezon.

nathalie34

To u mnie nie chodzi .

ocenił(a) serial na 7
Ruben_fw

Niemożliwe, jaką masz przeglądarkę?

nathalie34

Amanda to.super kobieta, wie czego chce, mowi to wprost, jest szczera do bolu. Nawet facet boi sie jej podskoczyc, to zalety idealnej kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones